Туристична екіпірування. Намети Karrimor

343

Справжні шукачі пригод знають, що все необхідне для вдалого походу надає в своїй колекції туристичної екіпіровки фірма Karrimor. Висока якість і надійність – це основна характеристика кожної речі, створеної розробниками під диктовку високих технологій. І кому як не англійцям знати все про погану погоду – всі туристичні приналежності, починаючи від одягу і взуття та закінчуючи наметами і рюкзаками, захистять вас від дощу і вітру.

Намети Karrimor

Що особливо цінується туристом у будь-якому поході? Це, звичайно ж, тепло і сухість. Компанія Karrimor нагородила цими найважливішими якостями всі свої вироби, призначені для походів. І якщо ви завзятий турист, то розумієте, що для комфортного сну і відпочинку у вашому наметі, вітер і вогкість зовсім ні до чого.

1. Karrimor Elite Ridge

Намет Karrimor Elite Ridge розрахована на двох осіб. Подвійний тент не пропускає ні вітер, ні воду, ви надійно захищені від поганої погоди. Зовнішній тент знімний. Завдяки своїй напівгеодезної формі, намет дуже стійка.

Гідростатичний напір, іншими словами, стійкість проти опадів, становить 4000 мм Внутрішній тент зроблений з дихаючого нейлону за технологією 30D Ripstop. Матеріал Ripstop поєднує в собі ряд важливих і на перший погляд несумісних якостей, а саме високу міцність, легка вага, водостійкість і навіть вогнетривкість.

Крім того, ця тканина дихаюча і забезпечує оптимальну вентиляцію повітря. Для тих, хто цікавиться технологіями зазначимо, що Ripstop виготовляється шляхом вплетення пересічних нейлонових ниток в основний матеріал. Товсті синтетичні армуючі шви підсилюють тканина, роблячи її більш міцною і її не так просто порвати. Така тканина при смятии видає звук мнеться папери. Крім того, на поверхні є вентиляційні сітки.

Підлогу намету зшитий з матеріалу 150D поліестер Оксфорд з гідростатичним напором до 10 тисяч міліметрів. Дуги зроблені з анодованого алюмінію — створеного на поверхні алюмінію і міцного тонкого поверхневого пасивного шару, який перешкоджає подальшій корозії металу.

Намет оснащена тамбуром, глибина якого складає 85 див. Тамбур призначений для зберігання рюкзаків і взуття. Величезна перевага цієї моделі – її легкий вагу. Він складає всього 2,57 кг, що зовсім не важко носити. Для зручності і швидкого складання надана колірна маркування полюсів на наметі, а також ілюстрована інструкція по збірці.

Купити туристичні намети Karrimor можна тут!

2. Karrimor Xlite

У лінійці Xlite представлені одне-, двох – і тримісні намети. Тримісна та двомісна палатка мають два входи і тамбур. Спальне місце встановлюється зсередини, фіксується до верхнього тенту за допомогою спеціальних фіксаторів. За рахунок такої конструкції гучність всередині намету зменшується. Все навантаження при поривах вітру приймає на себе зовнішній тент.

Каркас зроблений з алюмінієвих труб – легкий, але міцний сплав алюмінію з міддю, магнієм і деякими іншими елементами. Тент пошитий з матеріалу Ripstop щільністю 68 Den з водовідштовхувальним просоченням. Підлогу намету пошитий з матеріалу 150D поліестер Оксфорд з гідростатичним напором в 5000мм. Це міцна поліестерова тканина з плетінням «Оксфорд» або, іншими словами, «корзиночным плетінням».

Тканина володіє відмінною зносостійкістю, високою міцністю, водонепроникністю, а «корзиночное» плетіння перешкоджає попаданню грязі між волокнами тканини. Намет оснащена двома вентиляційними вікнами і москітною сіткою при вході. В комплект пропонується сумка з компресійними ременями. У одномісній наметі цієї моделі лише один вхід, що і відрізняє її від попередніх.

3. Karrimor Discovery

Намети лінійки Discovery призначені для тих, хто збирається в похід вдвох або втрьох. Подвійний тент забезпечить найкращим захистом від негоди: зовнішній тент захистить від вітру, дощу, шуму і навіть вогню, внутрішній тент з дихаючої тканини дасть оптимальну повітропроникність.

Гідростатичний напір, іншими словами, водонепроникність і стійкість до тиску води під час негоди, становить 3000 мм. Тент пошитий з високоякісного міцного поліестеру з поліуретановим покриттям і водооталкивающей просоченням щільністю 68 Den.

Дно намету виготовлене з терпаулинга (PE) — поліпропіленової плетеної основи, ламінованої з двох сторін поліетиленовою плівкою. Одні з небагатьох переваг даного матеріалу – це водонепроникність, міцність, він легко миється, зручний у застосуванні, не дозволяє розвиватися грибків, має міцні металеві кільця. У наметах є два вентиляційних вікна і два виходи.

Сьогодні у всьому світі туристична екіпірування Karrimor є символом подорожей. Обладнання і взуття Каггімог характериует найвища якість, абсолютна надійність і великий запас міцності.