Туристична екіпірування. Рюкзаки Karrimor

291

Коли ви відправляєтеся в похід, вам просто необхідно кудись скласти речі! І не просто в будь-мішок. Адже вам потрібно, щоб ваші речі не промокли і не загубилися. А найголовніше, це щоб було легко і зручно йти. Мабуть, туристичний рюкзак вам точно знадобиться! А в такому разі прийнято звертатися до професіоналів. Як раз спорядження і рюкзаки англійської бренду Karrimor – це і є вибір професійних альпіністів і безстрашних шукачів пригод. Практичні британці вірять тільки фактам.

І весь шлях компанії Karrimor починаючи з 1946 року, відзначений видатними фактами:

  • 1957 рік – компанія створила перші професійні альпіністські рюкзаки.
  • 1964 рік – створення штурмового рюкзака Alpiniste – самого популярного зразка у професіоналів і любителів.
  • 1975 рік – перша жінка підкорила Еверест в спорядженні Karrimor.
  • 1978 рік – перше сходження на Еверест в спорядженні Karrimor без кисневого обладнання.
  • 1979 рік — Karrimor став першим брендом використовував матеріал Cordura у виробництві рюкзаків.

Сьогодні у всьому світі туристична екіпірування і в тому числі рюкзаки Karrimor вважаються символом подорожей! Пропонуємо на Ваш розгляд декілька моделей рюкзаків Karrimor:

Karrimor Skido

Хороший варіант для початківців туристів. Новачок в області активного відпочинку і далеких походів оцінить місткість і функціональність такого рюкзака. Зазначимо, що безліч кишень і кишеньок нагоді для розподілу великих і дрібних речей. Основне відділення закривається на блискавку і фіксується шнурками.

Сітчасті кишені гарні для потрібних дрібниць. Велика кількість застібок та ременів надійно закріплює рюкзак і нічого не загубиться. Задня поверхня створена дихаючої для комфортного носіння на спині. Для зручності рюкзак фіксується на талії за допомогою регульованого пояса. Купити рюкзаки Karrimor можна тут !

Karrimor Trail

З таким рюкзаком можна спокійно виходити в походи на вихідних навіть у дощову погоду. Це все завдяки тому, що рюкзак пошитий з водовідштовхувальної тканини Ripstop щільністю 600 Den. Якщо пам’ятаєте, з цієї тканини зроблені і намети. Крім того, до рюкзака додається дощовик. З таким захистом ваші речі точно не промокнуть. Основний і бічні кишені закриваються на блискавці. Безліч ремінцем фіксують рюкзак в зручному для вас положенні.

Karrimor Orkney

Цю модель вибирають для походів в гори і пішу туризму. Отличитеьная риса рюкзака Karrimor Orkney — це жорсткий каркас, що підтримує форму рюкзака. Володіє водовідштовхувальними властивостями.

Рюкзак оснащений спеціальними петлями для треккиногвых палиць або льодорубів. Фіксується на талії за допомогою ремінця. Ви оціните місткість рюкзака, і те, що його зручно носити.

Karrimor X Lite

А от і одна з найпопулярніших моделей. Створено рюкзак для невеликих прогулянок і виходів на природу, оснащений великою кількістю зручних деталей. Так, основний кишеню і два додаткових застібаються на блискавку. Плечові ремені і ремінь на талію регулюються на ваш розсуд. Світловідбиваючі деталі стануть в нагоді вам при прогулянці в темряві. Крім того, тут є гумовий шнур, який може стане в нагоді вам в самих різних ситуаціях.

І хоча це лише кілька моделей з великого різноманіття рюкзаків, які пропонує провідний туристичний бренд Британії — Karrimor, ми надеемся , що тепер стало зрозуміло, чому сьогодні в усьому світі туристична екіпірування і в тому числі рюкзаки Karrimor вважаються символом подорожей!