Великий теніс — відмінна заміна тренажерів

514

Екскурс в історію тенісу

Якщо не брати до уваги ігри стародавніх греків і римлян, в яких м’яч відбивали рукою або дерев’яною палицею, то перші згадки про гру, схожу на теніс, можна знайти в XII — XIII століттях в Італії. Гра називалася «джідоко», а м’яч в ній відбивався надітими на руку рукавицею, шкіряним ременем або дерев’яним щитком.

У XIV столітті французька знать захоплювалася так званою «грою долонею», яка мала значний вплив на розвиток сучасного тенісу. У неї грали В залах і на майданчиках під відкритим небом. З часом стали відбивати м’яч ракетками. Гра отримала визнання і у англійців, дали їй назву «справжній теніс» (real tennis). Шкіряні м’ячі, якими грали в ті часи, були набиті тирсою, ганчірками або травою. Відскакувати вони могли тільки від твердої поверхні. Але появою гумових м’ячів стала можливою гра на траві.

В Англії в 1874 році завдяки майору У. Уїнгфілд виник так званий лаун-теніс або теніс на траві. Він придумав його в якості розваги для своїх гостей у власному особняку, запозичивши при цьому, багато чого не тільки від «справжнього тенісу», але і від бадмінтону, наприклад висота сітки в півтора метра. У тому ж 1874 році Уїнгфілд запатентував лаун-теніс, тому що гра сподобалася всім і її комерційний успіх був очевидний. Після цього великий теніс став стрімкими темпами поширюватися по Великобританії і США. І в 1877 році Уїнгфілд відмовився продовжувати свій патент – гра стала «народною»! Так Лаун-теніс, а сьогодні просто теніс, швидко поширився по всій Європі та на інших континентах. У нього грають мільйони людей самого різного віку.

Що ж таке великий теніс?

Великий теніс – парна або командна гра, де головним принципом є відбити м’яч за допомогою спеціальної ракетки зі струнним покриттям, слідуючи певним досить не простим правилам. Гра проходить на спеціальному майданчику — корті. Одним з найважливіших умов корти, є наявність спеціального покриття, яке буває декількох видів: швидкий і повільний хард, грунт і трава. Гра починається з подачі одного з тенісистів, коли він, підкидаючи м’яч в повітря, вибиває його на бік суперника. Очко зараховується тоді, коли м’яч вдарився об корт більше одного разу або ж суперник не зміг відбити м’яч. Як тільки тенісист виграє четверте очко, йому присуджується гейм. Кожна партія в тенісі ведеться до шести геймів.

Шість причин почати грати в теніс

Тенісом можна займатися не тільки заради слави, існує як мінімум шість причин, заради яких люди виходять на корт:

1. Переміщаючись по майданчики і махаючи ракеткою можна скинути зайві кілограми. Можна підтримувати себе у формі насолоджуючись приємною грою, провести час з партнером або познайомитися з новими людьми. Ви нарешті зможете відчути справжній азарт боротьби з суперником і радість перемоги. І все це замість вже обридлих погляду і мовчазно слухняних тренажерів!

Купити все необхідне для великого тенісу!

2. Заняття тенісом тренують витривалість, без якої не можна досягти успіху. У тенісі ви відповідальні лише за себе і за свої дії. Якщо ви втомилися і граєте в поодинці, то відпочити до закінчення матчу і тренування, переклавши частину своїх ігрових функцій і відповідальність на свого партнера, не вийде. Тому, зціпивши зуби, вам доведеться боротися до останнього. У професійному тенісі існують приклади, коли суперники боролися за виграш за кілька днів з невеликими перервами.

3. Теніс вчить швидко приймати тактичні рішення, розвиває реакцію, координацію рухів, спритність. Всі ці якості стануть в нагоді в повсякденному житті: летить хода, віртуозне керування автомобілем. Багато любителі тенісу стверджують, що “теніс – це шахи, але не на шаховій дошці, а на корті”. У тенісі потрібно приймати рішення максимально швидко, мислити на кілька кроків вперед, передбачати дії суперника, розробляти тактику і стратегію всієї гри.

4. Завдяки цьому виду спорту покращується здоров’я, а точніше, зміцнюється серцево-судинна і дихальна система. Ви тренуєте всі групи м’язів, розвиваєте свою координацію і реакцію. Переміщаючись по корту – ви тренуєте дихання, відпрацьовуючи удари – ви працює ногами спиною і руками. У тенісі потрібно постійно перебувати в русі, а це добре розвиває м’язи ніг і сідниць.

Купити все необхідне для великого тенісу!

5. Теніс – це надзвичайно потужно і красиво! Це один з найбільш атлетичних і видовищних видів спорту, який може тримати в напруженому уваги ваших вболівальників і глядачів.

Купити чоловічі кросівки для тенісу і залу провідних Європейських виробників можна тут !

6. І нарешті, теніс дозволяє просто приємно і корисно провести час, поліпшити настрій, зарядитися енергією і повною мірою відчути, що ж таке — «м’язова радість» і як її не вистачає сучасній людині…

Цікавий факт

На найпрестижнішому і важливому тенісному турнірі «Вімблдону» існує традиція грати виключно в білих кольорах. Дівчата одягають виключно білі сукні, намагаючись при цьому блиснути своїм стилем. У деякому роді цей чемпіонат є своєрідним «тенісним показом мод». Як казав один з класиків, все наше життя – гра, а теніс може стати її невід’ємною частиною. Адже в тенісі ви завжди знаходитесь у виграшному становищі. Навіть якщо ви програєте матч, у вас обов’язково будуть виграні м’ячі, якими ви по праву будете пишатися. Так що вперед на корт за новими враженнями, знайомствами і стрункою! спокусливою фігурою!