Вибираємо бутси для штучних покриттів

448

Останні матчі Ліги чемпіонів все частіше проводять на полях зі штучним покриттям. Це не дивно, адже грати можна за будь-якої погоди, м’яч відскакує також як і від природної трави, а на відновлення поля витрачається значно менше коштів. Це вже не ті штучні газони, нагадують наждачний папір, які були раніше. Тепер це високотехнологічні поля, для яких необхідно підбирати спеціальну взуття.

Які бутси для штучних покриттів Вам підходять?

Всіх гравців у футбол можна умовно розділити на дві групи:

  • Шанувальники бутси з шипами
  • Любителі грати в кросівках

Варто відзначити, що на полях зі штучним покриттям грати в бутсах з шипам-лезами не можна. Причина полягає в тому, що шипи занадто довгі, тому не повністю занурюються в покриття. Як результат, в процесі гри можна підвернути голеностоп і надовго попрощатися з улюбленою грою. Кросівки, також не ідеальний варіант для гри на штучному покритті, оскільки в них можна посковзнутися і закінчити гру у травматолога.

«Так, що ж вибрати?» – запитаєте Ви. Виробники бутс вже потурбувалися про це і створили спеціальні колекції бутс для штучних покриттів, які задовольнять смаки і прихильників шипів і любителів кросівок.

Зверніть увагу:

Шиповані бутси для гри на штучному покритті

Такі бутси належать до серій FirmGround і HardGround. Вони мають значно більше шипів від 19 до 24, в залежності від моделі і виробника. Шипи – гумові, переважно круглої форми з отвором посередині, щоб гума могла амортизувати при ходьбі.
Зубці розташовані по всій підошві, тому тиск на стопу виявляється рівномірно і не деформує її. Це особливо важливо для юних футболістів, організм яких ще формується і зростає.Верхня частина бутс для штучних покриттів ідентична головним лінійок виробників, тому зовні бутси Nike або Adidas для штучного і жорсткого покриттів нічим не будуть відрізнятися, все відмінність – в підошві. Придбати футбольну взуття для штучних покриттів можна тут!

Кросівки для гри на штучному покритті

Такий вид взуття відноситься до серії TURF і має носкую підошву з гумовим рельєфом або великою кількістю дрібних прогумованих шипів. Спеціальний малюнок підошви забезпечує краще зчеплення з поверхнею штучного газону, тому грати в такому взутті зможе навіть воротар, не боячись послизнутися.
Крім цього, такі бутси можна використати і на жорсткому покритті, в якості запасної пари, так і дійти до стадіону у такій взуття зручніше, ніж у шипованих бутсах. Бутси для штучних покриттів – легкі, надійні і зручні. У такому взутті Ви легко зможете відіграти два тайми і блискуче провести серію пенальті.

А якщо Ви хочете більш детально дізнатися про правила вибору футбольних бутс для дітей і дорослих, то Вам сюди Як правильно вибрати футбольні бутси?