Види фітнесу або фітнес — на будь-який смак

431

Останнім часом фітнес надзвичайно популярний. Фітнесом захоплені, займаються або займалися дуже багато. У наш час практично в кожному, навіть невеликому місті, є фітнес – клуб, а «у поважаючому себе місті навіть кілька. Фітнес – це здоровий спосіб життя, яка приносить радість і задоволення!

І це задоволення доступне майже кожному, не залежно від віку, роду діяльності, зайнятості на роботі і обмеженості у вільному часі. Це можливо ще й тому, що фітнес має масу різних видів і напрямків і вибір дуже широкий. Кожен може підібрати те, що найбільше підходить саме йому.

Купити аксесуари для фітнесу для чоловіків і для жінок можна тут!

Пропонуємо вам всього кілька різновидів фітнесу:

1.Калланетика

Дані вправи спрямовані на зміцнення і розтягування м’язового апарату. Цей комплекс вправ розроблений Каллан Пінкней. Під час занять калланетик розробляються глибокі м’язи, і так як це комплексні вправи, то працюють м’язи усіх областей: тулуба, плечового поясу, нижніх кінцівок. Це свого роду повільна неспішна гімнастика, дає колосальну статичне навантаження.

Методика зібрала в собі дихальні вправи, які допомагають відчути своє тіло і позитивний ефект східних гімнастик. За допомогою даного комплексу вправ можна домогтися безлічі позитивних моментів: передовсім це поліпшення внутрішніх процесів : прискорення метаболізму, поліпшення роботи м’язів, гармонія зі своїм тілом, внаслідок цього знижується маса тіла, постава стає більш прямий, а головне ви відчуваєте себе чудово, піднімається настрій, стресостійкість, тіло підтягується.

2.Спортивні танці

Купити жіночі кросівки для тренувань можна тут!

3.Пілатес

Система являє собою комплекс з плавних рухів, спрямованих на поліпшення гнучкості тіла, зміцнення окремих м’язів і організму в цілому. Розроблена Джозефом Пілатесом і названа його ім’ям. Заняття пілатесом дозволяють зміцнити мускулатуру, поліпшити координацію рухів і поставу, а також підвищити сприйняття власного тіла. Пілатес дозволяє задіяти м’язи, які практично не задіяні при інших тренуваннях. На заняттях Ви навчитеся концентрувати увагу, правильно дихати, контролювати своє тіло, а також розслабляти його.

В першу чергу вправи дозволяють зміцнити хребет – їх основою є тренування опорної мускулатури. Вправи з пілатесу досить плавні, виконуються одна за одною без пауз. Це дозволяє значно знизити навантаження на м’язи і зв’язки, що робить тренування повністю безпечними – травмуватися на них шансів практично немає.

4. Шейпінг

Це чисто жіноча концепція «буття земного», особливий спосіб життя, який при бажанні і відповідних витрачених зусиллях дарує прекрасній половині людства струнке тіло, душевну красу і жіночність. Це спеціальний комплекс вправ, спрямований на підвищення тонусу м’язів і корекції фігури.

Крім цього, поняття передбачає спрямований на проблемні зони масаж і підбір спеціальної дієти, що дозволяє більш швидким і тривалим ефектом отримати ідеальну фігуру. Ці складові з максимальними темпами не тільки підкоригують тіло, але й покращують загальне самопочуття.
Шейпінг є комплексною системою, яка об’єднує не тільки фізичні вправи і принципи харчування, але і мистецтво «шейпінг – хореографія», моду «шейпінг-стиль», особливу естетичну концепцію зовнішності.

5.Йога

6. Стретчинг

Це комплекс вправ, головне завдання яких – розтяжка м’язів і розвиток гнучкості. Заняття стретчингом дозволяють збільшити рухливість суглобів, домогтися гнучкості й еластичності м’язів, попередити травми. Вправи на розтяжку корисні всім, незалежно від рівня підготовки та віку. Еластичні м’язи забезпечують повноцінне кровообіг і менш схильні до розтягування, тому стретчинг корисний для кожного. Завдяки регулярним заняттям в м’язових волокнах збільшується приплив крові і поліпшується процес метаболізму, що запобігає їх раннє старіння.

7. Аеробіка

Аеробіка – один з найпопулярніших напрямів фітнесу. Це рух під музику, стимулює роботу серцево-судинної і дихальної систем, відмінний спосіб для підняття настрою і боротьби із зайвою вагою. Аеробіка приваблива своєю доступністю, емоційністю і можливістю змінити зміст уроків в залежності від інтересів, фізичного стану, віку, рівня фізичної підготовленості що займаються.

Вибирайте те, що вам більше підходить. Не зволікайте, приходьте в спортзал і займайтеся в своє задоволення. І Ваші Тіло і Душа завжди будуть молоді !