Водонепроникні куртки жіночі

473

Жінка є жінка! Вона завжди прагне бути красивою, навіть в поході, під дощем, на грунтовій дорозі і на мокрих скелях. У жінки свої вимоги навіть тоді, коли вона вибирає водонепроникну мембранну куртку! Звичайно, така куртка повинна бути стильною, в улюбленій кольоровій гамі, робити її стрункішою … і справляти на оточуючих «незабутнє враження»!

Ну, а якщо серйозно, то звичайно і для жінки водонепроникна мембранна куртка повинна бути перш за все функціональною — вологостійкої, непромокаючої, міцною, комфортною, зручною і практичною, з безліччю кишень, застібок, ремінців, стрічок і блискавок, з сітчастими вставками для додаткової вентиляції і обов’язково з капюшоном. Яка захистить і зігріє.

Купити жіночу водонепроникний одяг провідних європейських брендів можна в інтернет-магазині SportsTerritory

Щоб правильно вибрати і носити мембранну куртку, в першу чергу потрібно звертати увагу на її головні властивості:

Власне водонепроникність

Перше, для чого призначена мембранна куртка, це захист від води у вигляді дощу або мокрого снігу. Ступінь вологостійкості вимірюється в міліметрах. Найвищі показники свідчать про самої надійного захисту. Так, куртка з 5000 мм водонепроникності встоїть в дрібному дощику, а куртка з відміткою від 20 000 тис мм і вище не боїться ніяких опадів.

Дихаючі властивості

 Ця здатність тканини випускати пар від тіла зсередини вимірюється в грамах на квадратний метр. Чим вище показник, тим швидше випаровується волога. Наприклад, куртка з повітропроникністю 5000 гр/м2 не зможе впоратися з великими фізичними навантаженнями туриста, але для легких прогулянок буде чудова, а от для походу в гори або катання на лижах можна буде взяти куртку з 15000 — 20000 гр/м2 і вище .

Вітрозахисні властивість

Ну і нарешті, вітрозахист — це, так би мовити, побічна властивість. Спеціально його не припускали при створенні перших мембранних тканин. Справа в тому, що мембранна плівка на тканини не пропускає пориви вітру. Практично всі мембрани витримують вітер до 50 км/год (це коли валить з ніг).Спеціально на вітрозахист тканини і вироби з мембранних тканин, зазвичай, не тестують.

Вага куртки

При купівлі жіночої вологостійкої куртки потрібно звернути увагу на вагу куртки. Вона повинна бути легкою. Фізичні навантаження для «ніжного» туриста і так великі, а важка одяг може стати зайвим вантажем». Завдяки високій технологічності матеріалу, навіть легка на вагу куртка може бути дуже міцною і комфортною.

Думається , що для жінки цієї інформації достатньо. Але, якщо ви захочете вибрати водонепроникну куртку не тільки для себе, але і для свого чоловіка та отримати додаткову інформацію, то це у статті « Чоловічі водонепроникний куртки і як вони працюють».

Туристичний Бренд Karrimor

Інтернет-магазин SportsTerritory пропонує вам стильну жіночу водонепроникну вітрозахисну куртку Karrimor Sierra відомого британського бренду. Створена на основі погодостойкой технології Weathertite. Ідеально підходить для різноманітних видів активного відпочинку. Надійно захищає особу з допомогою складного капюшона. Має 5,000 mm Водонепроникний матеріал; 5,000 mm Дихаючу тканина і герметичні шви проклеєні. З дуже лекого матеріалу, складається у власну кишеню.

Так, як правильно прати мембранну куртку?

Водонепроникний одяг прати можна, адже на природі в «польових і складних умовах», важко не забруднитися. Але прати обережно:

  • вибрати на машині режими делікатні режими на кшталт «шерсть» або «ручне прання при температурі 30 градусів
  • не використовувати хлорвмісні засоби, і звичайні агресивні порошки для прання. Потрібно буде придбати спеціальний делікатне миючий засіб для догляду за мембранними куртками.
  • не замочувати перед пранням
  • не прати з іншими речами
  • не віджимати!
  • після прання загорнути в рушник, щоб позбутися від зайвої вологи.
  • вивісити в добре провітрюваному приміщенні, куди не потрапляють прямі сонячні промені.
  • Якщо ви не довіряєте своїй машині, акуратно виперіть вручну або просто добре протріть.

Купити жіночу водонепроникну куртку провідних європейських брендів можна в інтернет-магазині SportsTerritory

Туризм і подорожі – це нові враження, пізнання себе і навколишнього світу, цікаве спілкування і яскраві фото на пам’ять. Головне, щоб ви були правильно екіпіровані в будь-яку погоду.

Адже, як говориться, сенс життя не в тому, щоб чекати, коли закінчиться гроза, а в тому, щоб вчитися танцювати під дощем.