Все для жіночого фітнесу — американські бренди Under Armour і USA Pro

331

Сучасний жіночий одяг для фітнесу, це не тільки популярні бренди Nike, Adidas, Puma. Історія озвучених брендів нараховує десятки років, у них — багатомільйонні контракти і самі знамениті спортсмени, які стають «особами» брендів.

Але сьогодні мова не про них! Сьогодні ми поговоримо про порівняно молодих і не таких відомих виробників на ринку спортивного одягу, а конкретніше – на ринку жіночого одягу для фітнесубрендах USA Pro і Under Armour. Чому вам варто звернути на них увагу? Просто тому, що у кожного з цих брендів – своя родзинка. Яка? Про це читайте далі!

Бренд Under Armour

bal-armoury-under-armour-launches-women-s-ad-campaign-to-promote-crossback-bra-20160725

Особливість балтиморської компанії Under Armour в тому, що вона почала свою історію в 1996 році з мрії засновника бренду – зробити якісний одяг для спортсменів, яка швидко висихає і не прилипає до тіла.

Як ми можемо спостерігати – йому це вдалося. Недавня статистика показує, що вже в 2014 році одяг для спорту Under Armour обійшла з продажу мастодонта спортивного одягу – Adidas. Правда, тільки в США. Бренд не особливо популярний в Європі, і ви навряд чи знайдете офіційні магазини цієї компанії в Україні.

Зате спортивні інтернет-магазини з задоволенням закуповують жіночий одяг для фітнесу Under Armour. Враховуючи той факт, що бренд родом з Америки, цінова політика в інтернет-магазинах цілком лояльна. Ви можете зібрати комплект для спортзалу в межах 100$.

Технології жіночого одягу для фітнесу Under Armour

Весь одяг компанії оснащена додатковими технологіями, які забезпечують дівчина комфорт і безпеку, а це, в свою чергу, впливає на продуктивність і результат тренувань:

 • Матеріал HeatGear. Технологія передбачає спеціальну тканину, яка добре відводить вологу і піт, забезпечуючи ідеальну регуляцію температури тіла спортсменки.
 • ColdGear. Матеріал, який забезпечить комфортну тренування при температурі нижче 13 градусів. Добре підходить для пробіжок, велоспорту, спортивної ходьби.
 • AllSeasonGea. Універсальна тканина, яка підходить для занять спортом в умовах мінливої погоди, пристосовуючись до навколишнього температурі.
 • Anti Odour. Технологія, яка застосовується до матеріалу і перешкоджає росту бактерій, що викликають неприємний запах.

Купити жіночий одяг для фітнесу Under Armour можна в інтернет магазині Sports Territory!

Отже, основні переваги одягу для жінок від Under Armour:

 • Позитивна історія бренду.
 • Використання сучасних технологій.
 • Доступна цінова політика.
 • Можливість купити Under Armour в інтернет-магазинах України.

Бренд USA Pro

Тепер перейдемо до менш відомим, але не менш якісного та технологічного бренду — USA Pro. Історія компанії почалася в 2014 році, але вже сьогодні бренд завоював серця тисяч прихильниць фітнесу, і ось чому:

 • Як ми вже писали продукція бренду USA Pro створюється жінками, які краще за інших знають, що потрібно сучасної активної дівчині в спортзалі.
 • Ціни на спортивний одяг для жінок – більш ніж доступні. Посудіть самі базовий комплект для спортзалу (штани+безрукавка) обійдеться вам менше 50$.
 • Унікальний акцент на дизайні одягу для йоги. USA Pro використовують сучасні матеріали з антибактеріальним покриттям і модний дизайн для моделей.

 • PRO-Dry — технологія, яка задіяна в матеріалах. Така тканина дихає, пропускає повітря, швидко вбирає вологу і швидко сохне, залишаючись при цьому еластичною і комфортною для тренувань. Купити жіночий одяг для фітнесу USA Pro можна в інтернет магазині Sports Territory!
 • У модних дизайнерських рішеннях робиться наголос на нестандартність та оригінальність. Індивідуальний стиль USA Pro розкривається в яскравих насичених принтах і малюнках. Серед жіночого одягу для фітнесу ви знайдете найрізноманітніші моделі і кольори, наприклад, такі як: жіночий спортивний комбінезон, жіночі спортивні штани і футболки.

Як ви переконалися, обидва цих бренду заслуговують на вашу увагу. Ви зможете купити жіночий одяг для фітнесу Under Armour і USA Pro в інтернет-магазині Sportsterritory