Взуття для бігу Adidas – інноваційний підхід

378


Початок історії бренду Adidas припадає на 1920 рік.
Як раз в цьому році була випущена перша пара спортивних кросівок, щоправда, більше схожі на капці. Вже тоді, головною ідеєю Адольфа Дасслера (засновника компанії) стала розробка спортивного взуття, яка допомогла б спортсменам добитися кращих результатів. А її символічним зображенням легендарні три смужки.

Реальне втілення цієї ідеї виявився дуже успішним і незабаром ці три смужки швидко набрали популярність і з сімейного бізнесу компанія переросла у величезний концерн. Але головний принцип компанії Adidas залишився колишнім — мотивувати спортсменів на досягнення нових спортивних результатів!

Сьогодні, згідно зі статистикою, фірма Adidas займає одне з лідируючих місць по виробництву взуття для Бігу. Їх бігові кросівки відрізняються зручністю і здатністю щільно прилягати до ноги. Ось чому багато людей по всьому світу зупиняють свій вибір на даній продукції.

Зверніть увагу хоча б на деякі з бігових кросівок Adidas і Ваша пробіжка буде гарантовано витонченою і легкою:

Кросівки Duramo 6

Купити чоловічу взуття для Бігу компанії Adidas можна тут!

Ви готові відчути неймовірну м’якість бігу кілометр за кілометром завдяки новим кросівкам Duramo 6? Тоді оцініть:

  • Новітня технологія ADIPRENE® підтримує стопу, виштовхуючи вас вперед
  • Сітчастий верх, що складається з багатьох шарів, забезпечить максимальну вентиляцію
  • Система «приварених» трьох смужок, покликана посилити безшовну конструкцію верху
  • Підошва з особливою зносостійкої гуми ADIWEAR™, а борозенки для згину на ній забезпечать природне пересування стопи

Утеплені кросівки для бігу Energy Boost 2 ATR

Якщо біг для Вас – це частина життя, і Ви бігаєте завжди, незважаючи ні на яку погоду, тоді ці кросівки точно стануть для Вас незамінними. Кілька новітніх технологій постійно дбати про Ваш комфорт під час бігу, відстежуючи стан Вашої стопи і поверхні:

Технологія нового зразка Вoost™ з кожним кроком під час бігу буде запасати і повертати Вам енергію.Технологія Тechfit™ безшовної гнучкого верху, який складається з еластичного матеріалу, природно відчуватися на Вашій нозі. Одночасно забезпечуючи гнучкість, і облягання носка.

Інноваційна система Formotion® буде повністю адаптуватися до поверхні бігу, тим самим забезпечує комфортний і плавний біг, в той час як технологія TORSION® захистить середню частину стопи. Кросівки також включають в себе зносостійку підошву з міцного гумового матеріалу ADIWEAR™. З таким захистом – неймовірний комфорт Вам забезпечено.

Кросівки для бігу Run Bounce:S3

Ви дійсно впевнені, що знаєте все про досконалість? Тоді представляємо Вам Bounce:S3 з колекції Porsche Design Sport. У своєму роді, ці кросівки зробили революцію у світі спортивного взуття. Інноваційна технологія Bounce™ забезпечує їм відмінний амортизаційний ефект. Ця новітня революційна система амортизації, яка виготовлена за подобою підвіски спортивних автомбилях, забезпечує приємний і м’який біг, а гумова підошва відповідає за додаткову зносостійкість.

Самі кросівки складаються з цілісного дихаючого верху, що забезпечує відмінну вентиляцію стопи. Конструкція взуття складається з безшовних елементів, що забезпечує повне облягання стопи і запобігає її натирання. Спробуйте – і як кажуть, Відчуйте різницю!

Кросівки для бігу Springblade Drive

Springblade — це дизайн екстремального характеру, створений спеціально для бігу. Після шести років наполегливих розробок відділ інноваційних рішень Adidas представив світу підошву з 16 пластин високоміцного технологічного полімеру. Їх будова, товщина, структура спрямовані на те, щоб накопичувати силу і перетворювати її в енергію відштовхування.

Дана технологія розрахована на миттєвий контакт з поверхнею, в різноманітних кліматичних умовах для ефективного повернення енергії кожного кроку. І це лише ще один приклад того, як інноваційні технології Аdidas змінюють саме поняття бігу, а також допомагають досягати все більше і більше відмінних результатів.

Як ми самі може переконатися, Adidas – це не тільки красивий, витончений і інноваційний дизайн, але і надійність, якість і практичність. Саме тому вибирають компанію Adidas і знамениті спортсмени і любителі спорту, всі хто прагнути до досягнення нового результату.

Купити дитяче взуття для Бігу компанії Adidas!

Купити жіноче взуття для Бігу компанії Adidas можна тут!

Головний слоган цієї компанії : «НЕМОЖЛИВЕ — МОЖЛИВО!» Рухайтеся вперед, долайте перешкоди, відкривайте для себе нові горизонти – і життєві цінності бренду стануть Вашими!