Як правильно підібрати екіпірування для ММА

539

Людина здавна намагався захистити себе від небезпеки, він був змушений захищатися не тільки від природи, але і від собі подібних. Здавна він створював, практикував і удосконалював різні бойові мистецтва, покладаючись тільки на себе, на свою силу, вміння і спритність. Кожен народ мав свої самобутні способи самооборони, але головним чином бойові мистецтва домінували у східних народів, глибоко проникаючи в культурні традиції і стаючи свого роду «філософією життя», як наприклад, у Китаї чи Японії.

Сьогодні ці види самооборони переплітаються між собою, стаючи все більш популярними в усьому світі, придбавши вже зовсім іншу форму і зміст — тільки в якості спортивних змагань. З’явилося таке поняття як Змішані Єдиноборства або ММА, які включають в себе : мікс-файт, тайський бокс муай тай, бокс, кікбоксінг, рукопашний бій, бойове самбо та багато інших контактні єдиноборства.

Число любителів цього виду спорту, безперервно зростає. Якщо Ви точно вирішили для себе займатися ММА , перш за все Вам варто задуматися про екіпіровку і захисту. Як правило, починаючи з перших відпрацювань ударів, так і з перших тренувань у принципі, Ви почнете отримувати купу синців і саден. І перше, на що необхідно звернути увагу під час занять змішаними єдиноборствами — це ефективна і надійна захисна екіпіровка!

        Екіпірування для Змішаних Єдиноборств

Давайте розберемося, з чого ж складаються тренування зі змішаних єдиноборств (ММА). По-перше, це ударна техніка рук і ніг. По-друге, це кидки. По-третє, це робота в партері. Іноді тренування поділяють з цих дисциплін, іноді тренують всі разом. І якщо ми говоримо про ударної складової тренування, то перше, про що треба подумати — це шоломи, рукавички, накладки на ноги, капа і захист паху:

1. Шолом. Голова — найголовніше зброю в бою, бережіть її!

Купити екіпіровку для ММА та інших бойових мистецтв можна тут!

Тому спеціальний «боксерський» шолом необхідний. Знадобитися також «боксерська» капа — це пристосування з гнучкої пластмаси. Призначений для захисту зубів і ротової порожнини від різних травм при отриманні удару. На сьогоднішній день наявність капи обов’язково для заняття боксом. Про захист паху, думається, не варто повторювати, що це місця, які потрібно захищати. І про придбання даної захисної екіпіровки необхідно подбати в першу чергу.

2.Рукавички

Рукавички можна використовувати боксерські, якщо тренування або спаринг проводиться в ударному стилі. Але також дуже ефективні і зручні так звані гібридні рукавички для змішаних єдиноборств. Ці рукавички являють собою комбінацію боксерських рукавичок і змагальних рукавичок ММА. Ударна поверхня у них більше і м’якше, ніж у стандартних змагальних рукавичок, але при цьому гібридні рукавички дозволяють робити захвати за рахунок відкритої долоні. Така комбінація дозволяє ефективно тренуватися і спарингувати за правилами змішаних єдиноборств як в стійці, так і в партері.

3.Снарядні рукавички або Снарядки і Млинці

Даний вид рукавичок призначений для відпрацювання ударів зі снарядами. Вони потрібні для максимального захисту рук під час тренувань. Зазвичай виготовляються зі шкіри або шкірозамінника. Важливо, снарядні рукавички повинні бути добре підібрані за розміром. Варто також звернути увагу на ткацтво швів даних рукавичок, так як вони поглинають величезну навантаження, і саме з-за цього повинні бути міцними.

4.Боксерські бинти

Даний вид екіпіровки призначений для захисту кисті рук від різних видів травм і вивихів. Вони фіксують кисті рук і зап’ястя, надаючи їм стійкість і найбільш зручну форму, і цим забезпечують захист. Крім цього він фіксує суглоби в одну лінію, додаючи тим самим, додаткову ударну силу. Ще він вбирає піт, чим збільшує термін придатності рукавичок.

5.Накладки на ноги

Накладки на ноги так само бувають двох типів. Накладки тайського стилю одягаються на гомілку і застібаються ззаду на липучках. Як правило, ударна поверхня таких накладок товщі і твердіше, а значить, краще захищає гомілку при ударах ногами. Накладки для ММА одягаються «панчохою» і щільно сидять на нозі. Ударна поверхня у них тонше. Але за рахунок того, що вони сидять на нозі щільно і не громіздко, в них зручно переходити від ударної техніки до роботи в партер. Вони не будуть заважати під час боротьби.

6. Захист тіла

Так як тренування зі змішаних єдиноборств проходять в стійці і на підлозі, то не зайвим буде подумати про захист шкіри тіла під час боротьби. Для цього були придумані рашгарды і спеціальні компресійні штани. Вони не тільки захищають шкіру від подряпин і різних контактних захворювань, але також сприяють підтримці оптимальної температури м’язів і зв’язок, а отже знижують ризик травматизму під час тренувань. Ну і звичайно не забуваємо про приємною складовою тренувань. Зручні, міцні і стильні шорти дозволять тренуватися з задоволенням!

Бренди

Серед провідних Брендів виробників, що спеціалізуються на екіпірування, спорядження та одягу для ММА , ми представляємо — американські бренди Таpout і Everlast, а також британський бренд Lonsdale. Вони пропонують широкий асортимент спорядження для контактних єдиноборств: рукавички MMA і боксерські рукавички, захист гомілки й шоломи, голеностопы і накладки на лікоть, пахові черепашки (бандаж), капи та боксерські бинти, лапи і маківари, тай-пади, кімоно і багато іншого.

І бажаємо Вам Успіхів у залі!