Як правильно вибрати кросівки для великого тенісу?

492

Яким би видом спорту ви не планували займатися, в будь-якому випадку вам знадобиться спеціальна спортивна екіпіровка. Це ж стосується і занять тенісом, недостатньо мати ракетку, форму, важливо придбати відповідні кросівки. Професійні спортсмени знають, яке взуття їм потрібна, проте любителі нерідко роблять помилки, віддаючи перевагу яскравій обгортці і красномовним виробникам.

Як же правильно вибрати кросівки для великого тенісу?

Кросівки для занять тенісом зобов’язані мати висоту до щиколоток і мати середню тяжкість. Взуття повинна добре переносити різноманітні ривкові рухи, які властиві великого тенісу, тримати ногу і захищати її від вивихів і розтягувань. Кросівок має щільну і гнучку носкову частину підошви з дрібним протектором у вигляді штрихів і зигзагів. Дана особливість протектора дозволяє уникнути ковзань і домогтися необхідної стійкості і амортизації на корті. Купити чоловічі кросівки для великого тенісу !

Важливо запам’ятати, що при покупці кросівок слід враховувати багато: фірму виробника; покриття корту, на якому будуть проходити заняття; час року; будову своєї стопи:

Всі кросівки в залежності від покриття корту можна розділити на чотири основних види:

  • Килим — Підошва кросівок абсолютно рівна і гладка.
  • Хард — Підошва має неглибокий протектор.
  • Трава — Підошва оснащена безліччю шипів невеликого розміру.
  • Грунт — Підошва складається з глибокого протектора, вид якого назвали «ялинкою».

Купити жіночі кросівки для великого тенісу !

Таким же чином можна класифікувати спортивне взуття і в залежності від типу стопи:

PRONATED (пронація). Ваша ступня переважно настає на внутрішню сторону взуття. У разі, якщо слід від стопи залишився в більшій мірі на внутрішній стороні, а крім цього схожий на прямокутник.

  • SUPINATED ( супінація). Ваша ступня переважно настає на зовнішню сторону взуття. У разі, якщо слід від стопи залишився в більшій мірі на зовнішній стороні.
  • IDEAL (норма). В основному наступаєте посередині. У разі, якщо слід однаковий з будь-якою з сторін.

Таким чином, тип стопи досить легко визначається за формою сліду.

Якими мають бути складові кросівка для великого тенісу?

1.Підошва

Всі підошви кросівок, призначені для великого тенісу, виготовляють з гумової суміші, яка володіє особливими властивостями зносостійкості і гнучкості. За кольором підошви можна легко дізнатися текстуру та щільність гуми. Підошва з зигзагами говорить про те, що таке взуття призначена саме для занять на корті і володіє найменшим ковзанням по поверхні.

2. Шнурівка

Не слід віддавати перевагу «липучках». Фіксатор у вигляді шнурівки не буде пережимає кровоносні судини, тому стопи не будуть затікати, а ви будете почувати себе комфортно протягом всієї гри.

3.Зовнішня сторона взуття.

Як правило, цю частину кросівок виготовляють з шкіри чи синтетичних матеріалів дуже високої якості. Досить часто її декорують різноманітними вставками, за рахунок чого значно зменшується вага взуття.

4.Середина кросівка

Оснащена м’якою вставкою, яка захищає гомілки і стопи від струсів і травм, які можливі на кортах при рясному кількості різких рухів. Така специфічна вставка розташована між ступень і п’ятою.

5.Устілка

Вона призначена для пом’якшення ударів стопи об поверхню майданчика. В основному складається з гелів PU або EVA. Товщина устілки може бути різною, крім цього вона може змінюватися від п’яти до носка і навпаки.

6. Носок

Носок обладнаний спеціальною захисною системою для пальців, в основному виготовляють з дихаючих і максимально легких матеріалів.

7. Задник

Як правило, задник має вигнуту форму, завдяки чому п’ята завжди захищена від ударів про корт, так як не опускається вниз при різких рухах.

Купити дитячі кросівки для великого тенісу !

І нарешті, Пам’ятайте, що вище всіх перерахованих умов правильності вибору взуття – це зручність! Якщо ви відчуваєте себе комфортно, легко, то це ваша взуття, яка неодмінно допоможе вам досягти найвищих вершин. Кросівки для занять тенісом повинні стати частиною вас, а не просто екіпіровкою.