Як вибрати термобілизну?

335

Вибираючи термобілизна, не поспішайте задаватися питанням «Яке термобілизна краще?». Термобілизна буває різне! При виборі в першу чергу варто враховувати, для чого вам термобілизна і в яких умовах ви будете його носити. Потрібно пам’ятати, що термобілизна для активного і пасивного відпочинку відрізняються один від одного.

Три основні види термобілизни

За своїм основним функціям термобілизну можна розділити на три види:

  • Теплозберігаюча термобілизна — основне завдання такого термобілизни – зберегти природне тепло тіла при мінімальній фізичної активності
  • Влаговыводящее чи функціональна термобілизна — тонкий синтетичне термобілизна з поліестеру, еластану або поліпропілену для носіння при високої фізичної активності. Зазвичай вибирають для занять спортом, туризмом в холодну і дощову погоду і в літню спеку.
  • Теплозберігаюча + влаговыводящее термобілизна (гібридна) — виготовлене з використанням синтетичних і натуральних тканин, термобілизна поєднує в собі обидві ці функції. Використовується для занять спортом і високої фізичної активності в зимовий час.

Але чітких кордонів як таких немає. Як бачите, залежно від виду термобілизни, у ньому застосовуються різні за властивостями волокна від натуральних до синтетичних. Різниця тільки в процентному складі і комбінаціях цих матеріалів.

Яке термобілизна краще? Визначтеся з цілями!

1.Термобілизна для повсякденного носіння

Якщо ви шукаєте термобілизна для повсякденної шкарпетки, при нормальної фізичної активності, то можна вибирати практично будь – вовняне, з додаванням бавовни, а так само чисто синтетичне.

Але навіть тут ви повинні орієнтуватися на особливості свого організму, якщо ви часто потієте, зверніть увагу на вироби з високим вмістом синтетики. Якщо навпаки ваша шкіра дуже суха для холодної погоди вибирайте комбінацію з бавовни з вовною при більш низькому вмісті синтетики.

Для повсякденного носіння термобілизна має бути зручним та комфортним, а також непомітною під одягом і головне воно повинно виконувати свою основну функцію – зберігати тепло і відводити піт від тіла. У холодну пору року носять не тільки лосини і легінси , але також термошкарпетки, термоколготки, термоперчатки, термолосины, термошарфы так далі. Купити дитяче термобілизна!

2.Термобілизна для спорту і активного відпочинку

а) Зима пора активного зимового відпочинку, бігові і гірські лижі, санки, ковзани і сноуборди кличуть нас на свіже повітря! Якщо ви ведете активний спосіб життя, любите зимовий спорт, то найкращим вибором для вас буде чисто синтетичне функціональне термобілизна, оскільки висушити взмокшую спину за час короткої перерви на чай можна тільки так. Повністю синтетичні матеріали краще відводять вологу, більш довговічні. Таке термобілизна підійде спортсменам і людям, які займаються активною діяльністю. Воно відмінно відводить вологу, при цьому залишаючи тіло сухим.

б) При інтенсивних фізичних навантаженнях і дуже низьких температурах необхідні обидва властивості термобілизни — збереження тепла і відведення надлишкової вологи з поверхні шкіри.
Цього можна домогтися, використовуючи велику товщину тканини, певну комбінацію матеріалів, багатошарова будова білизни. В останньому випадку внутрішній шар відповідає за виведення вологи, а зовнішній — за збереження тепла і іноді, вбирання виведеного поту. Тому в таких випадках відмінно підійде гібридне термобілизна.

Принцип дії гібридного термобілизни:

Гидридні термобілизна зазвичай складається з двох шарів. Внутрішній шар, що прилягає до шкіри, робиться з влаговыводящей синтетичної тканини, а зовнішній шар з теплозберігаючого і одночасно з влаговпитывающего шару. Цей зовнішній шар може бути виготовлений як з синтетики, так і з натуральної або змішаної тканини. У такому вигляді зовнішній шар, попутно вбираючи виводиться першим шаром вологу, зберігає тепло за рахунок теплоізоляції. У такому разі ми отримуємо дві властивості в одному!

Присвячується любителям натуральних матеріалів! Звичайно, серед любителів зимових ігор і раніше є люди, які більше довіряють натуральним матеріалом – вовни і бавовни. Але при активному русі така білизна набере в себе вологу потерят властивості термобілизни, стане важким і прилипне до тіла і не буде зберігати тепло. І тоді вже на зігрівання і випаровування цієї вологи людина буде витрачати свою додаткову енергію і тіло буде замерзати.

Купити жіноче термобелье !

Ось чому термобілизна для спорту проводиться з поліестеру, поліаміду або пропілену. Особливу властивість цих синтетичних волокон полягає в тому, що вони, на відміну від натуральних, майже не вбирають вологу. Синтетичні волокна є провідниками вологи, а не її поглиначами. Саме тому синтетичне білизна сохне протягом кількох хвилин, тоді як білизна з вовни або бавовни потрібно сушити годинами. Фахівці настійно радять Чим активніше рухається людина, тим менше в термобілизна має бути натуральних матеріалів!

Купити чоловіче термобілизна !

А шерсть і бавовна ще зіграють свою провідну роль, але тільки в іншому випадку. Припустимо, ви рибак і не можете жити без підлідного лову, тоді вибираємо термобілизна для риболовлі та полювання.

3. Термобілизна для пасивного відпочинку

Вовна та бавовна кращий варіант для людей, які займаються не дуже активним видом діяльності. Це ідеальне термобілизна для зимової риболовлі та полювання. Одним словом, якщо треба швидше зігрітися, ніж відвести вологу, треба носити білизну з великим вмістом натуральних матеріалів. Воно може бути чисто вовняні, з дуже тонкої вовни мериносів або з додаванням бавовни і еластану.

Міститься в такому термобілизна повітря, стикаючись з тілом, нагрівається до комфортної температури. Таким чином, створюється захисна прошарок з теплого повітря між шкірою і холодної зовнішнім середовищем, виходить ефект збереження тепла. Це ідеальний варіант так само і для повсякденного використання в холодну погоду.

Важливо! Але, така білизна не можна назвати повною мірою, термобілизною. Воно звичайно вас зігріє у холодну погоду, але при активному русі це білизна не буде виводити вологу і вам буде не комфортно.

Ну ось, тепер сподіваємося ви зможете впевнено відповісти на питання « Яке термобілизна краще?» Звичайно те, що підійде саме Вам!

Отже, якщо вам сподобалося те, що ми вам розповіли про термобілизну і ви, нарешті, зважилися це термобелье купити, то інтернет-магазин SportsTerritory пропонує вам великий асортимент найрізноманітнішого чоловічого, жіночого та дитячого термобілизни Ми можемо запропонувати вам термофутболки і термошорты, термоштани і термолосины, термотопы , термокофты та інше термобілизна хорошої якості, будь-якого виду і цінового діапазону від провідних європейських виробників!