Жіноча термобілизна для повсякденного носіння

415

Що робити, мерзнути і бути красивою, або …?

Історія жіночого термобілизни, можливо, починається з одвічного прагнення жінок і до краси і одночасно, до тепла і комфорту. Раніше з приходом холодів кожна жінка повинна була відповісти собі на питання: Що робити, не мерзнути в холодну погоду або добре виглядати? Одягати на себе товсте тепле натільну білизну чи ні? Такий вибір довгий час стояв перед жінками і багато з них обирали красу, часто навіть жертвуючи своїм здоров’ям. Але такий вибір зазвичай призводив до проблем, починаючи від звичайної простуди, до серйозних жіночих захворювань. Зараз жінкам не треба робити складного вибору – жіноча термобілизна для повсякденного носіння дозволяє їм і не мерзнути і одночасно відмінно виглядати навіть в холоди!

Рішення проблеми

Вирішення проблеми прийшло одночасно з появою в кінці 20 століття синтетичного волокна. Завдяки такому легкому, міцному і не всмоктуючому вологу волокна, синтетичні матеріали, такі як поліпропілен, поліестер, еластан та поліамід виробили справжню революцію у сфері виготовлення натільної білизни і призвели до появи термобілизни взагалі і жіночого зокрема!

Найважливішою особливістю термобілизни є здатність виводити вологу або простіше піт, який виділяє тіло. Синтетичне волокно, не поглинає вологу, а відводить, ніби виштовхуючи її наверх. Завдяки цьому ефекту тіло надовго зберігає тепло і сухість. У той час як натуральні матеріали, такі як бавовна і вовна, легко вбирають вологу і перестають зберігати тепло. Крім того треба зазначити, що синтетичне волокно більш тонке, еластичне та пружне, його легше моделювати. Тому термобілизна прилягає до тіла «як друга шкіра» і практично не помітний під одягом.

Переваги термобілизни для жінок

Першими стали носити термобілизну жінки країн з суворим кліматом і холодними зимами, вони відразу ж високо оцінили його переваги:

  • Стильність, тонкість, легкість, еластичність, пружність, повітропроникність, легкість у догляді і здатність зберігати оптимальний тепловий режим і сухість — ось основні переваги термобілизни!
  • Жіноча термобілизна створено спеціально для жінок і враховує всі особливості їх тіла. За рахунок пружності матеріалів воно ідеально сідає по жіночій фігурі, не викликаючи дискомфорту або неприємної скутості при русі. Більше того, сучасні технології матеріалів дозволили розробляти термобілизна, здатний підкреслити силует, навіть якщо ваша фігура не ідеальна.
  • Крім комфорту і особливих властивостей термобілизна для жінок відрізняється широкою різноманітністю моделей і забарвлень, прикрашається декоративними елементами і різними орнаментами. Ви завжди можете підібрати термобілизна по своєму смаку.

Купити жіноче термобелье провідних європейських брендів!

Різновиди жіночого термобілизни

Існує кілька основних видів термобілизни. Все залежить від призначення і тих функціональних особливостей, які вам необхідні. В залежності від призначення термобілизна виготовляється, або тільки з синтетичних волокон, або в різних комбінаціях з натуральною бавовною і шерстю.

Крім жіночого термобілизни для повсякденної шкарпетки, пропонується жіноча термобілизна для спорту і термобілизна для активного відпочинку, для бігу і занять фітнесом. Термобілизна практично незамінний в туристичних походах!

Крім матеріалів і розмірів є відмінності і за фасонами: термобілизна може бути з довгим або коротким рукавом, з високим або низьким коміром, манжетами або без них, так що є можливість вибрати річ відповідну по стилю і умов експлуатації.

Сьогодні термобілизна для жінок ставати дуже популярно, його виробляють відомі модні бренди, ринок термобілизни динамічно розвивається, безперервно поповнюючись моделями з новими функціональними можливостями.

Тепер в саму холодну і дощову погоду термобілизна для жінок буде вашим захисником і збереже для вас тепло, сухість і комфорт! Варто тільки це Термобілизна Купити! Інтернет магазин “SportsTerritory” пропонує вам широкий асортимент жіночого термобілизни для повсякденної шкарпетки та активного відпочинку!