Жіночі куртки і технологія Soft shell

347

Як відомо жінки цікаві і завжди хочуть собі найкраще. Купуючи жіночу туристичну куртку, вони повинні бути впевнені в її якості і функціональних властивостях. В туристичній куртці для жінок — має бути все і захист, і комфорт, і зовнішній вигляд!

Ми постараємося допомогти Вам зробити вибір. Сьогодні у всіх на слуху розрекламовані мембранні технології водонепроникності, і одна з них Gore-Tex, яка успішно застосовуються при створенні туристичної одягу і взуття. Але існує ряд інших технологій, які незаслужено обділили увагою. Однією з таких технологій є Soft shell, яка анітрохи не гірше , а за деякими параметрами перевершує мембрани Gore-Tex.

Ми розповімо про переваги виробів Soft shell і познайомимо з основними характеристиками цієї технології:

Що таке технологія Soft shell?

 • Верхній шар такої тканини не відрізниш від нейлону, а з внутрішньої сторони вона нагадує фліс. Виріб з цієї тканини нагадує скоріше звичайну кофту, ніж трекінгове куртку, але надійно захищає від бруду, дощу, снігу та вітру. Крім Технологія Soft shell дозволяє створювати речі максимально теплими, при цьому зберігаючи мінімальний вагу.
 • Важливо, що цей матеріал не тільки захищають від зміни погоди, але і полегшує рухи, тому що він ще й добре тягнеться. А, додаткова свобода рухів необхідна і лижникам, і альпіністам, і звичайно пішим туристам.

 Для початку приміряємо :

Особливості матеріалів Soft shell

І так, з лицьового боку такий одяг являє собою міцний захисний шар. З виворітного – це м’яка приємна до тіла тканина. Її виготовляють із застосуванням мікроворс з поліестеру, особливості цього матеріалу в тому, що при маленькому вазі, виріб зберігає максимальну тепло. Між цими двома шарами знаходиться третій — мембранний ( як ми вже говорили мембрана це дуже тонка плівка з численними спеціальними порами).

Зовнішня тканина відповідає за підтримку комфортного мікроклімату під час ходьби, вона затримує проникнення вологи і вітру з зовнішнього світу, але вологу, що накопичилася всередині (наприклад піт), вона завжди виводить назовні, де рідина випаровується, не доставляючи дискомфорт туристу. Особливість Soft shell полягає в тому, що вона створює внутрішню терморегуляцію.

В інтернет-магазині SportsTerritory представлений широкий вибір моделей жіночих водонепроникних курток!

Тканина, яка не пропускає вологу назовні , часто стає важкою і хоч зі своїм захисним призначенням вона справляється, людина відчуває себе не комфортно. Сніг та дощ додає виробу зайву вагу, турист починає нести його на собі, при цьому збільшується його потовиділення, а далі навіть під час короткочасної зупинки підвищується ймовірність замерзнути або простудитися.

Розробники жіночих курток Soft shell врахували такі моменти, тому надягаючи виріб з такою технологією Ви можете не переживати про комфорт, навіть під час тривалої подорожі. Мільйони нановорсинок, стикаючись з сухими ділянками вашого тіла, висушують тканина, тому якщо з-за зливового дощу промокає верхній шар, активізуються нановорсинки нижнього шару, забирають вологу на себе і завдяки теплу що його виділяє тілом висушують тканина, забезпечуючи сухість і комфорт.

У період високої рухової навантаження, піт всередині виробу також почне осідати на цих нановорсинках, а потім виводиться через мембранну плівку, яка являє собою невидимий середній шар в структурі тканини Soft shell. Таким чином технологія забезпечує сухість і зсередини і зовні.

 Порада: Щоб підвищити продуктивність куртки soft shell, можна одягати її на голе тіло або на тонке термобілизна, будь-яка інша одяг буде тільки заважати функціональності куртки.

Переваги та недоліки технології Soft shell

Головним недоліком є те, що ця технологія не захистить від сильних морозів, навіть з додатковим утепленням. Максимальна відмітка, коли жіноча куртка Soft shell може впоратися з холодом, дорівнює -10°С. А ось переваг набагато більше!

Переваги:

 • Жіночі куртки softshell підходять для будь-якого типу фізичної активності і повсякденного носіння;
 • Одяг Soft shell компактна, легка;
 • Високі захисні властивості: вологостійкість ,«дихаючий ефект, вітрозахист, терморегуляція, міцність до механічних пошкоджень, грязеустойчивость і снегоустойчивость;
 • Еластична і м’яка, вона не сковує рухів під час ходьби, бігу;
 • Зберігає гарний зовнішній вигляд, вироби мають ергономічний крій і добре сідає на будь-яку фігуру;
 • Незамінна восени, взимку і навесні, під час трекінгу, велосипедних прогулянок, альпінізму.

Що потрібно знати перед купівлею куртки Soft shell?

 • Якщо необхідна посилена захист від вологи, вибирайте моделі з ламінованої мембраною;
 • Жіночі куртки софтшелл не зможуть забезпечити захист в умовах сильної зливи і шторму;
 • «Блискавки» на куртки Softshell мають бути закриті вологозахисними планками.
 • Існують моделі курток з проклеєними швами. Вони забезпечують додаткову герметичність, але відрізняються досить високою ціною.

 

Вибір правильної екіпірування – це 70% успіху в будь-якому поході. Не економте на взутті і одязі і тоді ви зможете пережити будь-яку негоду.

В асортименті інтернет-магазину SportsTerritory представлений широкий вибір моделей жіночих водонепроникних курток!