Жіночі майки та футболки для заняття фітнесом

531

Спорт – це вже давно не просто хобі або розвага, це – частина культури і нашого життя. Звичайно, похід у спортзал – це не запрошення на бал, але і тут існують певні правила. Ми поговоримо про жіночі футболки для фітнесу і як вибрати «ту саму» серед сучасного розмаїття брендів, фасонів і додаткових характеристик.

Щоб забезпечити собі гідні рівень комфорту під час тренувань дуже важливо підібрати правильний «верх», тобто купити футболку для фітнесу, яка буде «допомагати» вам займатися і в якій буде зручно. Фітнес-футболка повинна швидко відводити піт від тіла, не натирати під час занять і, безумовно, добре виглядати на вас.

Отже, який він, ідеальний «верх»? Матеріали і тканини

Сухой-Быстрый-тренажерный-зал-футболка-компрессионные-колготки-женские-спортивные-футболки-летние-с-коротким-рукавом-футболки-фитнесБавовна або синтетика – класична дилема. Особливо для тих, хто звик вважати все натуральне — гарним, а все синтетичне — шкідливим. Отже, розглянемо це питання докладніше:

  • Бавовна

Якщо ви тільки починаєте займатися спортом, то для аматорських пробіжок в парку підійде проста бавовняна футболка. Але, при регулярному навантаженні, ви помітите, що натуральні тканини теж мають свої недоліки. Бавовна добре вбирає, але майже не віддає вологу, тому така футболка швидко стає мокрою і поганий тримає тепло, а це вже небезпечно, якщо ви займаєтеся на свіжому повітрі, з відкритими вікнами або в приміщенні, де працює кондиціонер. Саме тому сучасні жіночі майки для фітнесу майже не виготовляються з 100% бавовняних тканин.

  • Синтетика

Якщо взяти за основу основні характеристики, якими має володіти гарна жіноча футболка для фітнесу, а саме — еластичність, матеріал, який відводить вологу, дихаюча тканина, обтічність, то ми побачимо, що всіма цими властивостями володіють саме синтетичні футболки (або ті, в яких оптимальне поєднання синтетики і натуральних тканин). Про те, які технологічні «фішки» є у сучасних футболок для фітнесу, ми поговоримо нижче. Купити ідеальну футболку або майку для фітнесу, можна в нашому інтернет магазині SportsTerritory.

Комфорт

  • Зверніть увагу на обтічність вашого «верху». Якщо майка занадто вільна, вона може чіплятися за тренажери, а якщо вузька – сковувати рухи. В ідеалі – майка повинна відповідати вашому розміру.
  • Акуратні і м’які шви – ще одна запорука того, що вам буде комфортно тренуватися в цій футболці.
  • Підтримка і фіксація – тут особливу увагу варто приділити жіночих майок, так як важливо, щоб одяг підтягувала і утримувала груди, запобігаючи розтяжки.

Увага! Забудьте про улюбленої домашньої футболці, в якій вам зручно. Для тренувань необхідно вибрати і купити майку для фітнесу, яку створювали саме для активних навантажень і занять у залі.

Корисні властивості фітнес-майки

Як ви можете бачити самі, асортимент спортивних футболок для жінок надзвичайно великий. Чим же ще можна здивувати вибагливу покупця? Ми розповімо!

Багато популярні бренди витрачають величезні гроші на випробування, розробку нових матеріалів і технологій для свого одягу. Це стосується і футболок, в тому числі. Тому вибираючи футболки Nike або Adidas, будьте впевнені, що ви платите саме за якість, а не за «бренд».

Отже, розглянемо найбільш популярні «навороти» для спортивних тканин:

ClimaLite

ClimaLite – цю технологію використовує бренд Adidas, а її суть в тому, що дихаюча і легка тканина футболки добре поглинає піт і зберігає шкіру сухою, відводячи надлишки вологи назовні.

Nike Dri-fit

  • Dri-fit – розробка компанії Nike. Матеріал футболки з характеристикою драй-фіт володіє унікальним способом відводу вологи: перший шар тканини вбирає піт і передає його у другий шар, який несприйнятливий до вологи, але служить для рівномірного розподілу вологи по поверхні майки і якнайшвидшого її випаровування. Крім того, такі футболки добре дихають, зберігаючи природний теплообмін.

Puma Cell

  • Puma Cell – розробка бренду Puma, яка включає відразу декілька технологій, об’єднаних загальною назвою. Інновація технології – у функціональних матеріалах тканини, які поглинають піт і швидко вбирають вологу. В залежності від інтенсивності тренувань, «розумна футболка підлаштовується під оптимальну терморегуляцію.

Увага! Підбирайте форму індивідуально, уникаючи готових комплектів. Звичайна жіноча фігура рідко вписується в розмірну сітку, і це нормально.

Отже, ви готові до того, щоб придбати ідеальну футболку або майку для фітнесу, а зробити це можна в нашому інтернет магазині SportsTerritory.