Жіночі штани для йоги

446

Йога — практика прагнення до досконалості тіла і духу, гармонії і споглядання внутрішнього спокою. Швидше за все це своєрідна філософія пізнання можливостей свого тіла і свідомості. Практика йоги прийшла до нас з Індії, але багато молоді люди вважають її просто однією з різновидів фітнесу.

Дійсно Фітнес і Йога – поняття досить близькі за значенням. Обидва ці виду спорту можна віднести до неспішним і спрямованим на підвищення загальної фізичної підготовленості організму. Тут і розвиток координації рухів і гнучкість, і почуття рівноваги, і м’язова витривалість, але не тільки. Йога це відчуття повної свободи свого внутрішнього я , в той час коли тіло застигає в самих неймовірних і складних позах, так званих — асанах.

Будь-які жіночі спортивні штани повинні забезпечувати свободу рухів, не перетискати талію і, звичайно ж відповідати тому виду спорту, який ви обрали. Але це – загальні рекомендації, а якими повинні бути ідеальні штани для йоги? Якщо ви вирішили почати займатися фітнес-йогою– абсолютная свобода і легкість ось головні вимоги до вибору тренеировочных штанів!

Історично склалося так, що у йогів-практиків не існувало стандартизованої екіпіровки для виконання асан. Зазвичай, для вправ використовувалася одяг, яка не заважає, в якій зручно приймати різні пози, залишаючись у них на деякий час. Це правило комфорту досі можна вважати основним при виборі «низу» для занять йогою.

       Модель штанів: облягаючі або вільні

Пам’ятайте, що вправи для йоги вельми різноманітні і деякі асани припускають, зокрема, перевернуті пози. Деякі вважають, що штани моделі «алладины», які схожі на вільні шаровари – ідеально підходять для таких вправ.

Це не зовсім так. Це добре для супер професіоналів. Незважаючи на те, що такі штани для тренувань не утрудняють рухів при змаху ногами і добре закривають поперек, але в позі, яка передбачає перевернуті позиції – тканину штанів буде звисати, наповзає і заважати вам. Також це стосується поз, розрахованих на рівновагу і баланс.

У цьому випадку гарним варіантом будуть довгі або короткі обтягуючі штани для тренажерного зла. Вони мають хороший асортимент в провідних інтернет-магазинах. При цьому, будьте уважні з вибором розміру, так як штани не повинні бути дуже щільними і сильно обтягувати ноги. Можна придивитися ось до таких легінсам від Essentials або до штанів для йоги від компанії LA Gear.

Увага! Якщо ви займаєтеся йогою з інструктором, штани потрібні ще й для того, щоб тренер бачив, чи правильно ви виконуєте вправи-асани.

Місце тренування: будинок, зал, природа

Вибираючи штани для спорту, важливо розуміти, що їх модель може відрізнятися в залежності від того, де будуть проходити ваші заняття.

Йога будинку

Якщо ви практикуєте йогу будинку, то єдина вимога до ваших штанів – комфорт. Вам не потрібно піклуватися про те, щоб вони, наприклад, добре виглядали при виконанні відвертих вправ, які не рідкість в йозі. Ви можете вибрати прості моделі в доступній ціновій категорії.

Йога на природі

В залежності від погоди – рання весна чи жарке літо, ваші спортивні штани повинні бути готові до того, щоб захищати вас від вітру і добре справлятися з нехай мінімальним, але потовиділенням.

Тому для занять на вулиці ми рекомендуємо вибирати такі моделі як ця від компанії Adidas. М’яка флісова підкладка добре збереже тепло, а зручна модель дозволить приймати будь-які пози-асани.

Йога в залі.

Штани для спортзалу треба вибирати, виходячи з декількох характеристик:

  • Якщо ви ніяковієте або вам некомфортно з-за своєї фізичної форми – виберіть штани, які приховають ваші недоліки.
  • Віддавайте перевагу якісному та міцного матеріалу. Про те, яка тканина для занять йогою краще – ми поговоримо в наступних наших статтях.

Колір штанів для йоги

Ви вже знаєте, що йога – це вправи для розуму і тіла, вона завжди тяжіла до всього спокійного та гармонійного. Тому при виборі кольору ваших штанів зверніть увагу на природні кольори – бордових, коричневих, чорних, сірих, зелених або блакитних відтінків. Від яскравих і дуже агресивних кольорів краще відмовитися.

Сподіваємося, наші рекомендації були корисними для вас! Ви можете придивитися до тренувальних штанів для йоги в інтернет-магазині Sportsterritory. Ми впевнені, що ви оціните різноманітність та широкий ціновий діапазон жіночого одягу для фітнесу.