Жіночі трекінгові сандалі Karrimor

414

Кожна жінка знає, що в далекі подорожі потрібно ходити з тими, кому цілком довіряєш. І брати з собою тих, хто надійний. А найбільше в поході потрібні приємні люди, смачна їжа, непромокаємий намет і, звичайно ж, стійка взуття.

Представляємо бренд Karrimor

Компанія Karrimor все частіше переконує нас, що її продукції можна довіритися. Бренд спеціалізується на похідній екіпіровці і не з чуток знає, що таке справжній туризм. Перевірити надійність екіпіровки Karrimor не побоялася і наймолодша альпіністка фірми Боніта Норріс. А їй чекав серйозний маршрут – не куди-небудь, а на вершину Евересту!

Довіряй, але перевіряй!

Що таке «туристичні сандалі»? Туристичні (трекінгові, похідні) сандалі використовуються спеціально для легких, недалеких літніх прогулянок, велотурів, водних походів, а також в якості змінного взуття під час привалів. Сандалі найчастіше використовують для місцевостей з гладким і рівним рельєфом, і якщо ви «без нічого». Носити їх слід «з головою», тобто не кожен похід вони витримають, так як ноги в сандалях відкриті. А саме, дуже далекі походи, передбачають довгий шлях пішки, походи в погану погоду та небезпечним стежках з великою кількістю нерівностей, гострих каменів і інших перешкод.

Туристичні сандалі Karrimor створені з використанням якісних технологічних матеріалів власного винаходу і досвіду, запозиченого у інших фірм. Це означає, що матеріали відповідають всім вимогам туризму і активного відпочинку, передбачені всі труднощі, з якими можуть зіткнутися ніжки мандрівниць. Karrimor продумав і те, наскільки жінкам важлива їхня краса, навіть в поході. Тому трекінгові сандалі Karrimor мають яскравий, стильний, неординарний, веселий зовнішній вигляд.

Моделі і технології в сандалях Karrimor

1.Сандалій Karrimor SuperLite

Почнемо з надлегких туристичних сандалій Karrimor SuperLite. По-перше, їх легкість відбивається і в їх приємному зовнішньому вигляді. Не громіздкі, акуратні, мають два ремінця і зручну підошву. По-друге, мінімалізм цих сандалій відчутний і при ходьбі. На відміну від більшості похідного взуття, устілка у них м’яка, а тому і ніжки не скоро втомляться. Розраховані вони на нескладні приємні прогулянки.

Технологія: підошва Vibram. Даний бренд спеціалізується на виготовленні міцних надійних підошов. Незважаючи на всю очевидну легкість цих сандалій, вони все-таки залишаються треккинговыми. Завдяки цій технології, підошва міцна, стійка до різних температур і має різноспрямований візерунок протектора для профілактики ковзання. Купити жіночі трекінгові сандалі Karrimor можна тут!

2. Сандалі Karrimor Ithaca

Сандалі Karrimor Ithaca – приклад високого класу туристичної екіпіровки. Створені за технологіями розробників компанії Karrimor. Шкіряні міцні ремінці забезпечені зручною і легкою системою застібок. Підошва має візерунчастим протектором, завдяки чому ви не впадете на слизькій доріжці. Цікава задумка – захисна вставочка на носку, яка погрощает удари, захищає пальці від пошкоджень.

3. Сандалі Karrimor Barbuda

Здивують і сандалі Karrimor Barbuda. Виконані в цікавому стильному дизайні. Ремінці зі шкіри в поєднанні з міцною тканиною закріплюють стопу, щоб вона не ковзала всередині взуття.

Технологія: D3O technology в поєднанні з підошвою Vibram. D3O – це матеріал для підошви, основною функцією якого є амортизація. Цей матеріал діє за такою схемою: всі матеріали знаходяться у вільному стані, але при ударі вони з’єднуються один з одним, щоб поглинати і розсіювати енергію, до того, як повернуться до свого початкового гнучке стан. Таким чином, ноги захищені від ударів і зайвих навантажень.

4.Сандалі Karrimor Amazon

Сандалі Karrimor Amazon будуть високо оцінені любительницами і професіоналками туризму і активного відпочинку. Неординарний стиль сандалій додасть образу бунтарства. Мають міцну чіпкою литою підошвою. Всередині сандалій ніжкам буде м’яко і комфортно долати маршрути.

Технологія: проміжна підошва Phylon – дуже легкий і пружний матеріал, який виробляється з пінних гранул EVA. Покликаний поглинати удари (амортизуюча функція) і забезпечувати м’якість і комфорт стопах.

Ось далеко не повний список жіночих похідних сандалій Karrimor. Якщо це літо ви вирішили провести активно, на природі і свободі від міської суєти, то сандалі Karrimor можуть цілком стати тим, чого можна довіритися у ваших походах.