ЯК ВИБРАТИ КУПАЛЬНИК ДЛЯ ВИСТУПІВ

37


У такому виді спорту, як художня гімнастика, костюми для виступів нехай і можуть вражати уяву багатим декором, все-таки зобов’язані відповідати регламенту встановленому міжнародними організаціями. Крім того, купальник або трико повинен бути не менш зручним, ніж одяг для тренувань, адже навіть мінімальний дискомфорт при виконанні вправи може стати причиною прикрої помилки. Саме тому, як тільки юна спортсменка починає показувати результати, гідні демонстрації на змаганнях, як для неї починають шити унікальні костюми. При цьому враховується не тільки комфорт дівчини, але також особливості вправ з якими вона буде виступати, обрана тематика і навіть музика, адже гімнасток художнього напрямку оцінюють, в тому числі і за артистичність. Купити такий купальник можна за посиланням купальник для художньої гімнастики

Вимоги до купальника для виступів

Купальник для художественной гимнастики «Раскрась и сияй»

В ідеалі, купальники для гімнастики, в яких дівчина буде виступати шиються виключно для неї, з примірками і підгонками на всіх етапах від розкрійки до декорування. На практиці, так чинять тільки перед наймасштабнішими змаганнями. У більшості випадків можна купити гімнастичний купальник для виступів в спеціалізованому магазині. Окремо варто відзначити існування ательє які професійно займаються пошиттям саме спортивного одягу. У будь-якому випадку, як великі виробники, так і ті що спеціалізуються на даному профілі швачки чудово проінформовані про те, яким повинен бути купальник, щоб дівчину виступаючу в ньому не дискваліфікували за невідповідність її костюма регламенту. Насправді, правила більш ніж логічні і демократичні. Спортсменка і дизайнер її костюма не обмежені у виборі тканин, декору і кольорів, головне, щоб купальник для виступів з художньої гімнастики був, по-перше, непрозорим, що логічно якщо враховувати відсутність вікового обмеження на перегляд подібних змагань, а по-друге, щільно облягав тіло, щоб судді без проблем змогли розглянути правильність виконання всіх елементів. Ці дві основні вимоги органічно доповнюють наступні уточнення:

  • Передня частина купальника повинна закривати груди і доповняться підкладкою;
  • Декольте спереду має бути не глибше, ніж до середини грудної кістки, а ззаду максимум до лопаток;
  • Допускаються купальники, як з рукавами будь-якої довжини, так і без них, за умови широких бретелей;
  • Спортсменка може вибрати трико закриває ноги до самих щиколоток або відкриває їх до пахової складки, але не вище.
  • Що стосується спідничок, що прикрашають майже кожен костюм для вступів, то вони також відносяться до декору і не вважаються обов’язковими. Обмежень на зовнішній вигляд спідниці немає, але вона повинна закривати тільки стегна і щільно прилягати до них.
  • Дівчатам також дозволено надягати спеціальні колготки, що поєднуються з напівчешками.
New! Купальники для художественной гимнастики 2021-2022 96 фото новинки

Макіяж гімнастки прийнято робити яскравим, щоб підкреслювати обов’язкову посмішку, але особливих правил на цей рахунок немає. З зачіскою теж все гранично ясно-припустимо тільки тугий вузол на маківці або потилиці, так як шия повинна бути відкритою. Зате його можна» упакувати ” в сіточку і доповнити іншими аксесуарами, за умови, що вони не будуть заважати виконувати рухи. ДО РЕЧІ, гімнасткам можна надягати на виступ невеликі, але яскраві сережки, головне при їх виборі переконається у відсутності будь-яких гострих частин за які можна випадково зачепиться, адже така помилка залишиться на совісті спортсменки.


Купальник для виступів з художньої гімнастики: матеріали та декор

New! Купальники для художественной гимнастики 2021-2022 96 фото новинки

Як вже було сказано вище дизайн купальника для художньої гімнастики завжди залишається на розсуд самої спортсменки і її тренера. Переконається в цьому можна подивившись трансляцію будь якої Олімпіади або змагань меншого масштабу. Зазвичай дизайн підбирається одночасно з вибором музичного супроводу для програми, а ще не варто забувати, що предмети з якими буде виступати спортсменка, наприклад, стрічка, булави або м’яч, також повинні бути оформлені у відповідному стилі.

Кращим матеріалом для пошиття купальників був і залишається біфлекс. Він неймовірно легко розтягується, але при цьому чудово запам’ятовує форму синтетичний матеріал складається зазвичай на 80% з нейлону і 20% з еластану. Він трохи блищить на світлі, а міцність переплетення волокон дозволяє спокійно пришивати або термічно приклеювати до нього будь-який декор, не боячись появи «стрілок» і втрати первісної форми. Тими ж властивостями, при меншій щільності і матовості може похвалитися відносно новий різновид синтетичних тканин-масло. В її складі ті ж нитки, але пройшли іншу обробку і переплетені іншим способом. Назва тканини якнайкраще описує відчуття, які відчувають при дотику до неї, але при всій своїй ніжності, міцність і еластичність у масла просто приголомшливі. Стрейчеві різновиди інших тканин не дарують такого ж відчуття невагомості як згадані вище, а крім того, вимагають нехай і незначно, але все ж великих зусиль на розтягнення, що з огляду на призначення купальника — критичний фактор. Для декорування костюмів для виступів часто використовують оксамит. Купальники зшиті повністю з нього не дуже практичні, але в ніякий інший матеріал не створить настільки вражаючого поєднання з легким і оббігає маслом або біфлексом.

Що стосується вибору кольору для купальника-то вже кілька сезонів поспіль в тренді його відсутність, точніше підбір відтінку в тон шкірі і багата прикраса його сяючими деталями, контрастною бахромою і драпіровками. В цілому ж колір підбирається так, щоб він добре поєднувався з цветотипом зовнішності дівчини. У будь-якому випадку, головною вимогою до купальника для виступів завжди залишається комфорт для спортсменки, а в першу чергу еластичність і здатність моментально повертатися до нормальної форми після розтягування.