Що таке лазерна епіляція

3-6-2021

Діодна лазерна епіляція: опис процедури

Це один з найбезпечніших видів епіляції, при якому спрямованим променем руйнують фолікул волоса зсередини.  Фолікул-це корінь волоса. Його також називають цибулиною. При руйнуванні фолікула посредствам лазерної епіляції, старий волосся випадає, а новий не починає рости кілька років. Це і є основним ефектом і головною перевагою, яким користується лазерна епіляція. При цьому в більшості випадків не виникає ніяких побічних ефектів і наслідків, тобто не обпалюється шкіра, не виникає неприємного свербіння, не відбувається почервоніння та інших подразнень. Рекомендуємо почитати про лазерная эпиляция позняки  , тут найкращі спеціалісти та доступні цін .

Як це відбувається? волосся містить пігмент, званий меланіном. Він знаходиться в стрижні волоса і в волосяному фолікулі. Меланін поглинає світлові хвилі довжиною в діапазоні 700-800 нм. Під впливом лазерного випромінювання меланін нагрівається і разом з цим руйнуються сусідні клітини росткової зони волоса – матриксу. Разом з цим руйнуються кровоносні судини і судини лімфи, що живлять волосся. Це і призводить до випадання волосся і припинення його подальшого зростання.

Діодні апарати для епіляції відносяться до класу нових розробок. Використання попереднього досвіду призвело до усунення більшості недоліків пристроїв попереднього покоління. Але все-таки вони є.

Які можуть бути мінуси під час і після лазерної епіляції?

    6.у рідкісних випадках може спостерігатися дискомфорт під час процедури. Зрозуміло, поняття дискомфорт для кожного своє – “як комарик вкусив” – поняття розтяжне!
  • ефект не моментальний. Волосся випадає протягом декількох днів. Однак не турбуйтеся – це відбувається рівномірно і естетично ніяк не псує проепільовану зону.
  • лазерна епіляція навіть діодним апаратом не однаково ефективна для різних типів волосся. Темніше волосся, що ростуть на світлій шкірі, видаляти на багато простіше, ніж їх блондинистих братів. Пояснення цьому криється в законах фізики. Чому влітку на сонці ми вважаємо за краще білий одяг чорної? тому що чорний колір швидше нагрівається під впливом сонячних променів. Такий же ефект виникає і в разі лазерного променя, який, перетворюючись в теплову енергію, руйнує фалликул волоса. А в разі, якщо темне волосся росте на світлій шкірі, ефект тим більше зростає.

Крім мінусів, які легко переносяться, існують і протипоказання до лазерної епіляції.

До них відносяться вагітність, захворювання шкіри, онкологічні захворювання, велика кількість родимок в епіляційному місці і ряд інших, про які вам зобов’язані розповісти в салоні епіляції.

Процедура може бути проведена за один прийом, але, швидше за все, особливо в разі якщо цей вид епіляції проводиться в перший раз, буде потрібно кілька заходів, тому доведеться набратися терпіння! кількість процедур в основному залежить від типу росту волосся. Більш густі доведеться видаляти довше, площа проблемної зони також може істотно відрізнятися від людини до людини. Але головне, що поруч з віддаленим фаллікулом прокидається раніше вже існував. У сплячому вигляді він не давав росту волосся, але тепер і його доведеться видалити. Таких сплячих фалукулов може бути кілька і ними займуться на наступних сеансах. Але, не турбуйтеся, цибулина волоса – це не казкова гідра, на місці відрубаних голів не виростають все нові і нові.

При дослідженні були взяті рублеві ціни за один сеанс, так що врахуйте, їх треба буде помножити на кількість відвідувань.

Ми б, до речі, рекомендували вибирати салон саме за середньою ціною на процедуру: занадто низька може означати втрату рівня обслуговування, а завищення часто не виправдовується якістю епіляції.

Порівняння ціни на лазерну епіляцію та інших методів видалення волосся.

З одного боку, процедура може здатися дорогою. Наприклад, як ми писали вище, лазерна епіляція бікіні обійдеться вам в районі 5000 р.за сеанс, в той час як посредствам воску це вийде в середньому 700 р. Здавалося б, різниця очевидна. Але з іншого боку, варто задуматися про те скільки разів ви повинні будете зробити епіляцію воском за кілька років? скільки це в підсумку буде коштувати? а скільки часу ви витратите? а залишатися красивою завжди-безцінно!

Чи потрібна підготовка до лазерної епіляції?

Відповідь – так – у вас буде домашнє завдання:) однак з ним впорається будь-хто. Вам всього лише нічого не треба робити:) і ось що саме не робити:

  • не користуватися для зволоження зон епіляції кремами, маслами та іншими подібними засобами за тиждень до епіляції. Для кращого ефекту шкіра перед сеансом повинна бути сухою.
  • пару тижнів перед лазерною епіляцією постарайтеся не засмагати, тобто не просто не треба валятися на пляжі або відвідувати солярій, але і бажано в цілому уникати тривалого контакту з сонячними променями. Це не означає, звичайно, взагалі на вулицю не виходити.
  • за місяць до відвідування салону не користуватися для усунення волосся в проблемних зонах іншими способами епіляції. Наприклад, не застосовувати віск, шугарінг, не вищипувати волосся. Ідеально якщо ви з’явитеся в салон з довжиною волосків близько 2-х мм.ви заслужите подяку майстра. Справа в тому, що якщо волосся довше, то при проведенні процедури вони можуть плавитися і викликати зайві неприємні відчуття. А якщо значно коротше, то це зробить процедуру менш ефективною. Вам же цього не треба!

В довершення кілька слів про лазерної епіляції для чоловіків

Багато чоловіків вибирають лазерну епіляцію обличчя замість щоденного гоління. І на те є свої підстави: по-перше, щоденне гоління викликає роздратування. По-друге, це позбавляє від проблеми врослого волосся. А повалятися в ліжку зайві п’ять хвилин-знову безцінно!

Крім того, чоловіки часто використовують цей вид процедури для видалення волосся на спині. І тут мова, скоріше, про питання естетики, ніж про інші аспекти епіляції.

Так що лазерна епіляція користується попитом не тільки у жінок, але і у сильної статі!