Сподін ігор

8-20-2021

Навряд чи хтось стане сперечатися з твердженням про те, що спорт якісно покращує життя абсолютно кожної людини. Серед доступних фізичних навантажень багато спортсменів-любителі вибирають легку атлетику, а саме біг. Це можуть бути щоденні ранкові або вечірні пробіжки, заняття у фітнес клубах на бігових доріжках, кожна людина вибирає для себе вид занять відповідно до особистих вимог. Всім відомий блогер і мандрівник сподин игорь вже не перший рік бере участь системно в марафонах. Біг на тривалі дистанції дозволив йому не тільки зміцнити своє здоров’я, а й розширити діапазон відвідуваних країн, регіонів. На сьогоднішній день вже зміг завоювати призові місця, кілька медалей і кубків.

Думка блогера про марафони і спорт в цілому

На рахунку сподіна-десятки міст, країн. І підкорити більшість локацій без попередньої фізичної підготовки часом непросто, а іноді і зовсім неможливо. Саме з цієї причини блогер вирішив розвивати свій фізичний потенціал, а біг для нього став пріоритетним видом спортивного навантаження. Згодом саме завдяки організованим марафонам він зміг відвідати кілька європейських держав. Але спочатку найперші дистанції він подолав у своїй рідній країні-україні. Там він вперше пробіг без зупинок чотири десятки кілометрів. За кордон ігор сподін зважився поїхати не відразу, зробив він це тільки після системних тренувань. Сьогодні блогер повідомляє, що більшість відвіданих ним марафонів організовано чудово, на всіх етапах можна отримати кваліфіковану медичну допомогу, підтримку, адже на дистанції може стати погано навіть професійному бігунові. Всім новачкам в цьому виді спорту блогер радить:

  • тренуватися системно;
  • дотримуватися здорового раціону;
  • споживати більше білків;
  • дотримуватися питного режиму.

Коли до марафонця приходить успіх

Блогер не приховує, що на своєму шляху він теж стикався з невдачами, програшами. Він неодноразово сходив з дистанції через різке погіршення самопочуття. І тільки старанність, цілеспрямованість дозволили йому домогтися певного успіху в цій сфері. Крім того, ігор сподін не вважає перемоги своєю основною метою, адже йому важливий сам процес, особливо це актуально в тому випадку, якщо марафон проводиться далеко від дому. Блогер говорить про те, що марафон для нього – це унікальна можливість випробувати себе, свої духовні і фізичні сили, побути наодинці з собою і своїми думками.