Як вибрати ковзани для хокею

4-30-2021

Для когось катання на ковзанах-захоплююче хобі, а для когось-сенс життя. Хтось будує кар’єру, а хтось отримує задоволення. Воістину, цінителі поєднують і те, і інше. Щоб навчитися кататися на ковзанах, необхідно докласти величезних зусиль, подолати масу падінь і травм. Мистецтво катання на ковзанах рівносильно осягненню законів життя, де можна пройти через тисячі перешкод, щоб досягти вершини. Перш, ніж вчитися кататися, треба розібратися, як вибрати ковзани. Тим паче якщо Ви хотіли б зайнятися хокеєм. звертайтеся за посиланням коньки для хоккея та обирайте. Адже від якості “транспорту” залежить швидкість переміщення.

Як вибрати ковзани

В цілому, ковзани поділяються на чотири типи:• професійні;• напівпрофесійні;• прогулянкові;• для новачків.ми постараємося максимально доступно розповісти про кожного з перерахованих видів, щоб полегшити вам вирішення завдання, як вибрати ковзани.

Професійні

Навіть з назви зрозуміло їх призначення. Це найбільш дорогий тип ковзанів. Вони використовуються виключно для занять спортом – фігурне катання або хокей. Відмінними рисами цього типу інвентарю є: * зовнішня стійкість до механічних пошкоджень;• висока міцність леза.

Матеріали, з яких виготовляються такі ковзани, мають високі характеристики якості-і верх виробу, і лезо. Наприклад, до особливих властивостей леза варто віднести його здатність довго не затуплятися. Які ковзани вибрати, залежить від якості розглянутих моделей і дотримання. Якщо ви приміряєте ковзани не в професійному спортивному магазині, то приготуйтеся перепробувати кілька моделей.

Що важливо враховувати при виборі професійних ковзанів: 1. Матеріал верху повинен бути виготовлений зі шкіри або соверменних матеріалів високої міцності і якості. В цьому випадку довговічність виробу буде вище.2. Усередині черевика обов’язково перевірте наявність утеплювача. Це важливо для підтримки гарного самопочуття і щоб уникнути переохолодження.3. Нога в черевику хорошої якості знаходиться рівно-без завалювань в бік. Цей фактор необхідно перевірити ретельно.4. Лезо коника перед покупкою перевіряють на міцність. Якщо воно хоч краплю вигинається, то ковзани купувати не слід. Краще пошукати інші.5. Устілка, щоб уникнути дискомфорту при катанні, повинна бути щільно закріплена (приклеєна).при дотриманні перерахованих нами рекомендацій можна вибрати дуже якісний інвентар і з задоволенням його використовувати.

Як вибрати ковзани для дитини:

У нашому магазині можна підібрати ковзани дітям від 4-х до 15 років для занять професійним хокеєм. Всі моделі підібрані таким чином, щоб максимально відповідати важливим вимогам:• зручність посадки.* міцність верху.* високий рівень міцності леза.* висока якість утеплювача.

Найпопулярнішими моделями є ковзани торгової марки bauer. Вони володіють неперевершеною професійною якістю. Верх черевик виконується з нейлону. Цей матеріал визнаний кращим при використанні в професійному спорті, тк як він стійкий до механічних пошкоджень і одночасно зручний і легкий. Конструкція язичка завжди виконана з урахуванням анатомії дитячої ноги. Конструкція п’яти передбачає надійне закріплення стопи, щоб уникнути травм. Усередині черевик розміщується дихаючий матеріал, що забезпечує комфортність при тривалих тренуваннях.

Таким чином, як вибрати ковзани для дитини, якщо він займається професійним спортом? ми з радістю допоможемо вам це зробити. Обов’язково зверніться до будь-якого моз наших менеджерів. Адже наша команда професіоналів відмінно розбирається в моделях, розмірах і особенносятх каждоого вироби, представленого в нашому асортименті.

Для початківців

Всі ковзани для непідготовленої групи любителів спорту діляться на дитячі та дорослі. Моделі серйозно розрізняються. Адже для дитячої ноги важливо відповідність конструктиву моделей ортопедичним вимогам зростаючої стопи.

При виборі ковзанів для дітей надзвичайно важливо дотримуватися відповідність черевика розміру ноги. У разі, якщо черевик завеликий, то високий ризик отримання травми через вивих. А якщо ковзани замалі, то кататися буде некомфортно.надзвичайно важливо, щоб ковзани для дітей відповідали таким факторам:1. Якісна підошва.2. Хороший утеплювач.3. Жорсткість леза коника-середня і вище.щоб розслабитися від насичених буднів не потрібно майже нічого. Варто лише з’їздити на критий каток в торговому центрі або ж зимовим вечором вийти у двір і, якщо там є коробка, покататися там.вибираючи ковзани дитині, обов’язково звертайте увагу на зручність – при початку занять це надзвичайно важливо. Щоб чітко розуміти, як можуть сидіти ковзани, краще спочатку їх брати на прокат. Тоді буде простіше підібрати відповідні при покупці.

Чим відрізняються чоловічі і жіночі ковзани?

Основна відмінність полягає в розмірі каблука. Колір не грає практично ніякої ролі.* жіночі ковзани мають більш високим каблуком.* чоловічі, навпаки, заниженим.це зроблено для більшої зручності на льоду, жінки, як правило, звикають ходити на тантці або підборах, чоловіки ж назад.дитячі ковзани, як правило, такими особливостями не відрізняються.