Як вибрати масло valvoline

2-20-2021

Коли людина набуває свій перший автомобіль, з часом у нього з’являється необхідність його обслуговування.  У тому випадку, якщо це нова машина (дилерська гарантія до трьох років), проблем ніяких немає. Відігнав її в офіційний сервіс на чергове то і все. Автомеханіки самостійно підберуть і поміняють необхідні запчастини і змащувальні рідини. Коли автомобіль не новий і не стоїть на гарантії, то з’являється необхідність вибору і покупки витратних матеріалів і замінних рідин, особисто власнику транспортного засобу. Багато автомобілістів радять використовувати при заміні мастильної рідини двигуна масло valvoline maxlife в’язкістю 10w-40. Також хочемо порекомендувати масло valvoline купить  на сайті по доступній ціні та високої якості .

Опис продукту

В основу моторного масла вэлволайн maxlife 10w40 входять напівсинтетичні компоненти підвищеної якості, вироблені в нідерландах. Крім цього в складі рідини сучасні високоефективні присадки, що виготовляються кращими, відомими, світовими виробниками моторних сумішей в росії і європі.

Напівсинтетичне масло valvoline має високу якість. Призначається для того, щоб його застосовувати в двигунах легкових і комерційних машин, мікроавтобусів, автобусів і вантажних автомобілів, а також будь-якої іншої техніки в якій допустимо застосування суміші з в’язкістю 10w40.

Завдяки хімічним компонентам має відмінні миючі та диспергуючі характеристики, що значно продовжує термін служби двигуна і містить його в ідеальному і чистому стані. Утримує нагар і багато шкідливі компоненти в стан виваженості, з часом вони виводяться з системи.

Моторне масло добре обволікає, невеликим шаром, всі металеві деталі і утворює захисну плівку. Під час роботи це значно знижує тертя і зберігає деталі від зносу.

Двигуни можуть працювати на цій суміші цілий рік, завдяки гідній в’язкості продукту. Виробники гарантують якість змазує рідини. Рекомендує для позашляховиків, легкових автомобілів, мінівенів, автофургонів, мікроавтобусів, навантажувачів та будівельної техніки. Підходить для екстремальних умов експлуатації, якими є міські умови, холодну або жарку пору року і змішаний режим використання автомобіля.

Склад відповідає всім європейським параметрам екологічності. У мотора працює на маслі valvoline maxlife 10w40 кількість викидаються в атмосферу шкідливих речовин знижено. При експлуатації немає необхідності здійснювати долив рідини.

Область застосування

У виробництві моторного масла valvoline 10w – 40 лежать сучасні технології, в яких були враховані всі побажання і вимоги автоконцернів з виробництва двигунів. Моторна рідина відповідає стандартам від еиго 1 до euro 5.

На відміну від свого клону maxlife 10w40 diesel (для дизельних моторів), застосовується в звичайних, високофорсованих, багатоклапанних, турбованих, бензинових двигунах. У рідкісних винятках можна заливати в дизельний мотор, де турбування помірне. Продукція добре поєднується з останніми розробками нейтралітичних каталізаторів, але, на жаль, несумісна з фільтрами сажі dpf.

Після випробувань в екстремальних умовах великі виробники “lexus», «jaguar», «mercedes», «toyota», «volkswagen», «opel», «citroen», “pegeot” і багато інших схвалили дану суміш.

Переваги та недоліки

Всі ті, хто користується продукцією валволайн maxlife 10w-40 відгукуються тільки з позитивного боку. У моторного масла є величезна кількість достоїнств і схвалень від найбільших автоконцернів. Випробування, що проводяться в екстремальних умовах, відзначили наступні переваги:

 • витримує термічне окислення;
 • здатне нормально функціонувати, при великих різницях температур;
 • добре проводить диспергацію і чистку мотора;
 • фільтр і клапана залишаються чистими;
 • не дозволяє відкладатися шкідливим речовинам;
 • при запуску в холодну погоду мінімальний знос двигуна;
 • холодний двигун добре запускається;
 • металеві взаємодіючі деталі захищені;
 • зменшує вібрацію і шум двигуна.

Крім переваг завжди є і недоліки. Дана суміш не є винятком.

До недоліків відносяться:

 • термін служби масла 7-8 тисяч кілометрів;
 • бренд мало популярний і його важко знайти в маленьких магазинах;
 • при заміні невчасно, захисні властивості губляться.