ЯКА ЕКІПІРОВКА ПОТРІБНА БОКСЕРУ?

4-14-2021

Бокс-вид спорту, який не тільки розвиває силу і витривалість, але і допомагає впоратися із зайвою вагою, покращує координацію, розвиває швидкість реакції. Щоб тренування не приносили шкоди, і спортсмену було комфортно займатися, необхідно подбати про вибір кращої форми для боксу. Снарядження та форму для боксу Ви зможете знайти за посиланням товары для бокса, та обрати потрібне саме Вам.

Існує обов’язковий перелік предметів, необхідних для занять боксом. Серед них: спортивна форма, яка не обмежуватиме руху, спеціалізоване взуття, шолом, рукавички, бинти, капа, бандаж

Стандартним набором вважаються футболка або майка, шорти або штани, і зручне взуття: боксерки або кросівки.

Одяг
Футболки і майки для цього виду спорту завжди легкі і просторі. Відмінною рисою майок вважається її крій. Завдяки йому лямки не спадають з плечей, і не відволікають від занять.

Шорти або штани повинні не обмежувати рухів і бути комфортними для спортсмена. Боксерські шорти завжди роблять з широкою гумкою від 5 до 15 см.зручні моделі мають прорізи з боків, завдяки яким рухи стають більш вільними. Обов’язковим для боксерської екіпіровки є пошиття з правильних матеріалів. Легкі, зносостійкі, дихаючі синтетичні тканини відмінно виводять вологу з поверхні шкіри, залишаючи відчуття сухості.

Боксерки
спеціальне взуття, яке відрізняється досить легкою вагою і щільною фіксацією стоп. Головною умовою конструкції пари є досить жорстке закріплення гомілки і стоп, з метою уникнення будь-яких травм. А також пошиття з натуральних матеріалів, які будуть пропускати повітря, дозволяючи ногам дихати. На рингу або просто на тренуваннях боксерки забезпечують спортсмену велику рухливість.

Спеціальний шолом захистить голову від ударів суперника, запобіжить струсу мозку, розтину, синці і гематоми. Екіпірування є обов’язковим на будь-яких спарингах.

Шоломи бувають різних видів:

  • відкриті, призначені захистити скроневу зону, лоб і вуха;
  • закриті, які захищають верхівку або область щік і підборіддя;
  • з м’якими кільцями для захисту вушних раковин.
  • На змаганнях використовують відкриті шоломи.

Боксерські рукавички
Захищають руки спортсмена. Рукавички поділяють на види: для тренувань і роботи зі снарядами, для турнірів і спарингів. Шиють їх зі шкіри або замінника. Крім того, вони відрізняються вагою і вимірюються в унціях: від 4 унцій для найменших, до 22 для спортсменів у дуже важкій ваговій категорії. Найбільш затребуваними вважаються рукавички від 10 до 12 унцій, що становить приблизно 300 грам.

Капа
Пристосування на верхню щелепу, зроблене з м’якої пластмаси. Дозволяє захистити зуби, губи і щелепу під час ударів в обличчя. Вважається обов’язковим елементом екіпіровки на тренуваннях і змаганнях.

Бандаж для захисту області паху
Повинен підходити за розміром. Він може бути виготовлений з різних матеріалів. Найчастіше це пластмаса або пінний наповнювач з титановими вкладишами. Зверху бандаж обшивають натуральною або штучною шкірою.

Боксерські бинти
Захищають кисті рук спортсмена від різних пошкоджень: ударів, розтягнень і вивихів. Важливо вміти правильно їх накладати, щоб вони зафіксували кістки, зап’ястя і суглоби пальців. І тільки потім надягати рукавички.